STAMINA Rahvatriatonid 2014

Suple - Sõtku - Sörgi

1. etapp - Nõmme Õhtutriatlon

13. juuni - start 18:00 - suple 100 m + sõtku 12 km + sörgi 3 km

Korraldaja STAMINA Spordiklubi

Täiendatud/Updated - 13.06.2014 19:12:27 

KohtNkohtNrNimiKlubiAeg100m suplus 12km sõtkumine3km sörk 
150PIRMIN TAMMTTÜ SK0:34:14.80:01:47.40:21:50.30:10:37.2 
245AIVAR VERI0:34:56.80:02:03.90:21:36.10:11:16.9 
314PEEP LEINO0:35:50.10:02:38.90:22:38.20:10:33.1 
42URMET ARM0:37:44.20:03:07.50:25:12.80:09:24.0 
532ULF ROSEN21 CC0:37:52.20:02:10.10:25:01.40:10:40.7 
647AIVO TRAKSMadila0:38:47.10:02:47.30:24:15.50:11:44.3 
718RAIT MÄNDElioni Spordiklubi0:39:11.80:02:40.10:25:27.60:11:04.2 
831PRIIT ROOSNUPP0:40:03.70:03:06.50:25:13.50:11:43.8 
956ROBERT VESKIMÄEFCF TÜ0:40:12.10:04:10.20:25:32.60:10:29.4 
1010TAAVI KASELAAKSI CC0:40:17.00:03:21.30:23:45.00:13:10.8 
1134MARTIN SAGAJA0:40:25.60:04:03.60:25:21.50:11:00.5 
1212KRISTJAN KONGONordea SK0:40:42.90:03:56.60:23:38.80:13:07.5 
1351TAIVO VELLINGTRISMILE0:41:51.70:02:45.50:25:45.20:13:21.1 
1425KARL PEHK0:42:24.90:04:07.30:26:12.00:12:05.7 
15149ANNEKEN LEMBERG0:42:27.40:04:06.10:26:20.30:12:01.1 
1642HEIGO SULAOJA0:42:36.00:03:32.00:24:51.30:14:12.8 
1758MAGNE MÖLSTER21 CC0:42:47.00:04:28.60:27:20.50:10:57.9 
1854LAUR LILIENBERG0:42:49.40:03:54.10:26:21.20:12:34.2 
1920MATTIAS MÄNNI0:42:51.70:03:36.30:26:23.50:12:51.9 
204ERIK ELMANOVITŠ0:43:22.40:04:24.20:25:58.40:12:59.9 
2126HEIDO PETERSON0:43:59.60:02:56.50:26:10.70:14:52.4 
22216KAIRE MATSONElujooks0:44:02.60:03:45.70:27:07.90:13:09.0 
2329KEIJO PRUNT0:44:19.10:04:04.50:27:00.60:13:14.0 
2461ALEX KOKK0:44:32.10:03:04.50:25:42.60:15:45.0 
2560HANNES OKS0:45:29.90:03:52.00:27:58.50:13:39.4 
267IVO NIKLAS HERMANSONNõmme SK0:45:36.60:04:02.00:27:48.10:13:46.5 
2713MARGUS KUKKUREesti Panga SK0:45:47.80:04:26.00:27:36.00:13:45.9 
2837SIMO SEPPEesti Humanitaarinstituut0:46:28.90:04:17.90:27:52.70:14:18.3 
2955RENE LILIENBERG0:46:55.70:03:43.20:26:57.10:16:15.4 
3059TARMO VILLUM0:47:43.80:04:19.40:28:52.40:14:32.1 
3157ARTJOM PETUHOV0:47:48.30:04:15.70:28:31.10:15:01.5 
32339LIINA SILLUSTE0:48:00.10:03:34.50:31:04.80:13:20.9 
3343AIVAR TUGEDAMNutriVerus0:48:43.20:05:03.70:28:34.70:15:04.8 
34419MARE MÄNDLA0:49:08.80:04:32.60:30:02.80:14:33.4 
35511EVA-STINA KERNERElujooks0:49:26.10:04:28.00:30:47.80:14:10.4 
3638ANDO SIITAM0:49:28.70:03:53.70:30:13.60:15:21.5 
3740MAREK SIRENDI0:49:37.60:04:20.80:30:17.00:14:59.9 
38623LAURA OKSElektroskandia0:50:11.00:04:40.20:29:19.20:16:11.7 
39744KAIRIT VERI0:50:35.80:02:42.70:33:52.00:14:01.1 
4063KAUPO EERME0:51:26.50:04:27.70:29:09.50:17:49.3 
413MAIT BALITSKI0:52:11.40:05:24.90:32:28.40:14:18.2 
4252AHTI VELLING0:52:37.20:03:24.60:31:35.50:17:37.1 
43828KÄRT PRAKS0:52:58.10:04:13.00:33:28.80:15:16.4 
4498KRISTEL JALLAI0:53:35.10:04:18.50:32:24.90:16:51.7 
4536ALEKSEI SEMENUSHKIN0:53:44.70:06:11.20:33:14.00:14:19.6 
4662VEIKO SOLL0:54:57.50:04:33.50:37:00.60:13:23.4 
471MARTIN AAS0:54:57.70:04:32.00:36:58.20:13:27.6 
481048KÄTLIN MADISJooksupartner0:55:11.70:04:30.20:35:05.20:15:36.3 
491141HÄLI SOKK0:57:53.50:05:34.30:36:22.30:15:56.9 
501253VERONIKA RÕIVAS0:58:47.90:04:49.80:37:25.20:16:33.0 
51139KARIN JUUR1:00:14.20:06:44.90:37:58.50:15:30.9 
521422KADI NIGGULIS1:08:08.10:06:20.10:39:47.90:22:00.1 
53155URVI GROSSFELDT1:11:27.30:06:17.10:43:40.10:21:30.2 

Ajavõtt ja tulemused - ChampionChip Eesti

13.06.2014 19:12:27