Jõelähtme VIII Rattamaraton

14. juuni 2014 - 85 km - start 11:30 Jägala-Joa

Korraldaja - Jõelähtme SINGEL www.singel.ee

Täiendatud/Updated - 14.06.2014 19:05:26 

KohtNKohtNrNimiKlubiAegKaotus62 kmKoht 
11Alges MAASIKMETSAMPS - EXTREME SPORT3:47:59+2:44:35(1) 
235Gert JÕEÄÄRCofidis3:52:28+0:04:292:44:36(2) 
329Taavi SELDERThule Opel Pro Team3:57:31+0:09:332:48:42(3) 
4128Erki KUKKSpecializer VO23:58:34+0:10:362:48:43(5) 
527Margus SIRVELRR Siplased4:00:27+0:12:282:48:42(4) 
630Joonas MAANURMThule Opel Pro Team4:01:14+0:13:162:51:25(6) 
711Tarmo NEEMELAExtreme Sport4:01:15+0:13:172:51:26(7) 
8103Kristo SEPPRedbike4:01:29+0:13:302:51:27(8) 
916Tiimo TÕNISSONPorter Racing4:07:02+0:19:042:55:46(10) 
1096Kristjan RANDMAVO2 Specialized CC4:10:02+0:22:042:54:33(9) 
1124Rivo PAJURThule Opel ProTeam4:10:04+0:22:062:59:21(11) 
125Toomas ERIKSONX-SPORT/ARTEC ELEKTER4:10:06+0:22:082:59:23(12) 
1332Alari KANNELA&T Sport Team4:11:07+0:23:093:00:11(14) 
1418Aigar RAJAEesti Posti SK4:11:43+0:23:443:00:06(13) 
1589Aimar PEDARI4:18:49+0:30:513:03:27(15) 
1669Danek LAANELA4:24:21+0:36:233:05:27(16) 
1739Tarmo ENNOKRaadio Uuno CT4:27:38+0:39:403:10:17(17) 
1812Lasse NÕLVIKArctic Sport Club4:30:44+0:42:463:17:03(19) 
19109Indrek TERASX-SPORT4:32:25+0:44:273:11:31(18) 
2091Ivar PILVAmbla SK4:33:53+0:45:553:19:56(25) 
2122Andrus KONGAPorter Racing4:35:00+0:47:023:17:29(21) 
2217Valdur ÕUN4:38:48+0:50:503:21:36(26) 
2392Peeter POOPUUX-SPORT/ARTEC ELEKTER4:41:05+0:53:073:26:20(35) 
2472Janek LEERCC Rota Mobilis4:41:52+0:53:533:19:23(23) 
2583Asko NURMPorter Racing4:41:52+0:53:533:19:21(22) 
2698Mikk RISTNACosta Bicicleta4:41:55+0:53:573:19:51(24) 
279Andres MAARITSCofee In4:43:46+0:55:483:22:28(27) 
2860Lauri KOIK4:44:34+0:56:363:25:19(34) 
297Peeter KANDVelo Clubbers4:45:40+0:57:413:23:58(28) 
3068Argo KÄRSTEN4:46:50+0:58:523:26:57(36) 
31108Tavo TENSONX-SPORT/ARTEC ELEKTER4:47:16+0:59:183:24:47(31) 
3219Raino EINROOSCC Rota Mobilis4:49:12+1:01:143:24:45(30) 
3356Raul KALDREPorter Racing4:49:23+1:01:243:25:14(32) 
34101Janek SAAREOKSTervisesport4:49:31+1:01:333:25:15(33) 
356Priit GRÜNBERGPorter Racing4:50:39+1:02:403:34:46(48) 
3665Andre KULLCC Rota Mobilis4:52:37+1:04:393:41:30(57) 
3763Karel KRUUSERHawaii Express4:53:56+1:05:583:29:05(38) 
388Aivar LIPPA&T Sport Team4:54:16+1:06:173:31:46(42) 
3923Lauri LEPALAANPorter Racing4:54:35+1:06:373:35:48(50) 
403Kalev ALBRIX-SPORT/ARTEC ELEKTER4:54:39+1:06:413:34:01(47) 
41102Guido SALUMÄEX-SPORT/ARTEC ELEKTER4:54:43+1:06:443:28:56(37) 
42125Janek MAIDLAVeloclubbers4:54:46+1:06:473:35:48(51) 
4321Kaido KASCHANTüri Rattaklubi4:56:29+1:08:313:30:53(39) 
4437Erik AIBASTSKM!4:56:43+1:08:453:33:02(45) 
45161Inge KOOLTÜASK4:56:48+1:08:503:33:29(46) 
4699Arvi ROMANDIAlavere Spordiklubi4:57:30+1:09:313:31:40(41) 
47107Heiki TALVIKVanamõisa SK4:59:15+1:11:173:31:15(40) 
48130Kuido LEMLOCHNiner4:59:29+1:11:313:23:59(29) 
4997Raido REBAS4:59:48+1:11:503:37:42(56) 
50105Mark SKIRTAViljandi rattaklubi5:01:00+1:13:023:34:47(49) 
5149Vaiko JÄRVIRaadio Uuno CT5:01:17+1:13:193:32:58(43) 
5287Vaido PADUMÄERimi Cycling Team5:04:32+1:16:343:32:59(44) 
5382Raul NIKOLAJEV5:07:42+1:19:443:37:15(55) 
5445Janek HIRSRR Siplased5:10:55+1:22:573:36:13(53) 
5534Kaido KRIISACC Rota Mobilis5:11:41+1:23:433:45:59(61) 
5643Allan HARANDThule Opel ProTeam5:12:15+1:24:173:52:12(70) 
5785Andres OJASALUKoMo5:12:21+1:24:233:44:05(60) 
58129Erik TAMMSOOPorter Racing5:13:14+1:25:163:37:13(54) 
59127Indrek ESTERKose AMK5:13:21+1:25:233:36:12(52) 
6080Ivo MÖLDERTüri Rattaklubi5:14:54+1:26:563:43:14(58) 
6164Martin KULLAllew Ehitus5:15:03+1:27:053:47:12(62) 
6240Risto ERIK5:17:34+1:29:363:47:21(64) 
6374Marti LUNGPorterracing5:21:15+1:33:173:50:22(67) 
6450Margus JÜRJAN5:21:16+1:33:183:50:23(68) 
6548Martti JALASTOParalepa Jalgrattaklubi5:22:54+1:34:563:47:15(63) 
6614Indrek SOOTLAASTRO BALTICS5:27:21+1:39:223:47:57(65) 
67110Tõnis TIEDEMANNVanamõisa Suusaklubi5:28:41+1:40:433:43:23(59) 
6859Hugo KLAOSVanamõisa SK5:28:41+1:40:433:49:00(66) 
6957Indrek KELDER5:28:41+1:40:433:58:18(72) 
70121Helari KRIISA5:30:21+1:42:233:50:55(69) 
7141Hannes FALTEN5:30:43+1:42:443:58:27(73) 
7210Jüri MÄRTMAA5:34:00+1:46:023:58:40(74) 
73279Ailen MÄLGIPeloton5:35:27+1:47:294:01:26(80) 
7475Marek MAASIKMETSKose AMK ct5:35:36+1:47:383:54:08(71) 
7578Margus MUST5:36:04+1:48:063:59:17(77) 
7636Rauno AGUPõldotsa Rahvaspordiklubi5:36:09+1:48:103:59:15(76) 
77111Andres VAHER5:37:55+1:49:574:03:19(81) 
784Tõnu EELMARattabaas5:38:53+1:50:553:59:32(78) 
7984Rait OJAJäneda5:42:14+1:54:163:59:13(75) 
80104Kalev SILDARUlebo racing5:42:37+1:54:384:05:16(84) 
8138Allan BERGlebo racing5:42:37+1:54:384:05:17(85) 
8281Mairo NEEMSaunakliinik5:43:19+1:55:204:04:02(83) 
8313Arvo RAATMA5:43:31+1:55:334:03:44(82) 
8452Hamigo KAHA5:45:35+1:57:374:00:05(79) 
8554Andre KAIBALDPorter Racing5:51:15+2:03:164:08:41(88) 
86106Toomas ZALETAJEV5:51:21+2:03:234:08:40(87) 
87114Valdek VENNOHõberatas5:51:35+2:03:374:14:28(90) 
88115Aivo VIILOP5:51:42+2:03:434:07:41(86) 
89113Rivo VAREPElioni Spordiklubi6:00:10+2:12:124:11:29(89) 
9047Veiko JAKOVETSElioni Spordiklubi6:03:22+2:15:234:16:34(91) 
9186Ojari PAASTeam Combidek6:05:07+2:17:094:32:50(105) 
9295Mihkel PÄRNALAAS6:05:42+2:17:444:21:18(92) 
9393Rainer PUNGAJõhvi Motoklubi6:06:18+2:18:204:23:34(97) 
9494Martin PÄLL6:07:31+2:19:334:24:45(99) 
9558Kalle KIRISTAJA6:08:42+2:20:444:24:48(100) 
9642Marco HAASmehed ei nuta6:09:02+2:21:034:28:19(103) 
9771Taavi LARIONOVBind Creative6:12:18+2:24:194:23:04(95) 
9877Ergo MIKKORElioni spordiklubi6:13:41+2:25:434:22:36(94) 
99117Tarvo VÄLBADHL6:13:52+2:25:544:27:18(101) 
100123Roland POPOVExtreme Sport6:17:25+2:29:264:27:46(102) 
101124Taavi HOMMUK6:17:28+2:29:304:24:30(98) 
10251Taavi JÜRJAN6:18:12+2:30:144:30:03(104) 
10325Taavi PÄLL6:20:25+2:32:274:21:20(93) 
1042Jaanus NÕMMIKTüri Rattaklubi6:21:30+2:33:324:23:15(96) 
10570Aivar LAANJÕESanta Monica Networks RK6:27:03+2:39:044:34:58(108) 
10653Enn ALTINJooksupartner6:27:29+2:39:314:32:56(106) 
10762Marek KOSTABI6:38:48+2:50:504:34:47(107) 
108119Arris AASMÄE6:38:55+2:50:574:48:41(110) 
10976Mait MEIGASMonier Oü6:42:52+2:54:544:42:05(109) 
110126Pait HIRVHRK+3:17:04(20) 
11133Karli KANNELA&T Sport Team+() 
11215Tarmo TARLAPPorter Racing+() 
11331Märt KÜÜTSpordipartner+() 
114122Allan MÄGIJooksupartner+() 
11588Raido PARK+() 
11667Toomas KÕRGECosta Bicicleta+() 
11790Andrus PILTElister+() 
11873Elar LOMPAC Racing+() 
11966Lauri KURISElioni Spordiklubi+() 
12046Ivar HÜTTElioni Spordiklubi+() 
121100Ain-Ivar TUPPhaanjamatkad.ee+() 
12244Rene HEIN+() 

Timing & results www.championchip.ee©

MyLaps® & ChampionChip® 2014