STAMINA Rahvatriatonid 2014

Suple - Sõtku - Sörgi

3. etapp - Nõmme Rahvatriatlon

20. august - start 11:00 - suple 100 m + sõtku 12 km + sörgi 3 km

Korraldaja STAMINA Spordiklubi

Täiendatud/Updated - 20.08.2014 12:26:13 

KohtNkohtNrNimiKlubiAeg100m suplus 12km sõtkumine3km sörk 
163AHTI SUPPITrismile0:33:59.80:02:19.10:21:11.70:10:29.1 
211PEEP LEINO0:34:51.20:02:39.40:21:39.20:10:32.7 
371TOOMAS ELLMANNTrismile0:34:59.10:01:55.40:22:22.90:10:40.8 
419RAIT MÄNDElioni Spordiklubi0:35:03.70:02:02.30:22:38.00:10:23.4 
565MATIS KÕVERIKTrismile0:37:00.60:01:46.90:23:50.80:11:23.0 
621INDREK OTT0:37:12.40:02:25.10:21:54.60:12:52.7 
760MARGUS KLAAN0:37:15.10:02:00.00:24:08.50:11:06.6 
8153KAIRI SCHMIDTMaksu- ja Tolliameti spordiklubi0:37:18.60:01:45.80:23:48.70:11:44.1 
910KAAREL KILKI0:37:37.50:03:07.00:23:58.60:10:31.9 
1025INDREK REINBACH21 CC0:37:50.50:02:36.30:23:04.00:12:10.2 
1124RAIKO RAAGSisekaitseakadeemia0:37:53.10:02:06.30:24:27.00:11:19.8 
1264MARGUS TINNOVelo Clubbers0:37:57.20:02:38.70:22:56.30:12:22.2 
139TAAVI KASELAAksi CC0:38:09.90:02:45.70:22:48.00:12:36.3 
1461TIMUR FAZÕLOVIn Focus0:38:30.40:02:27.90:24:12.70:11:49.8 
1527KAUPO RÄNDLACgi0:39:01.50:02:09.80:23:32.00:13:19.7 
166TARMO JÕGISK Merimetsa0:39:13.20:03:03.30:23:47.40:12:22.5 
1726PRIIT ROOSNUPP0:39:16.60:02:58.10:24:41.60:11:36.9 
1830VILLU ZIRNASKStamina SK0:39:36.70:03:26.60:24:26.90:11:43.3 
1922KARL PEHK0:39:41.30:02:37.70:24:22.30:12:41.3 
2062JURI KOVALJOV0:39:51.00:02:29.50:25:11.90:12:09.6 
2123RAIN PIIRI0:39:51.60:03:48.40:24:04.40:11:58.8 
222ERIK ELMANOVITŠ0:40:08.00:03:16.50:24:19.30:12:32.2 
2366JANAR JAANSO0:40:22.80:03:01.90:25:06.80:12:14.1 
2428SASS SAAT0:40:31.70:03:00.40:25:20.40:12:10.9 
2517VEIKO MELTSAS0:40:38.80:03:23.50:23:02.40:14:12.9 
2679IVAR-ILLIMAR OTSTriatleet0:40:39.30:02:31.00:24:42.70:13:25.7 
27244MERLE LILLEORU0:40:46.10:02:53.30:25:48.10:12:04.8 
2835KOIT UUSTABASALU TRIATLONIKLUBI0:41:33.70:02:30.30:26:36.20:12:27.2 
2929SIMO SEPPHampetorp0:41:37.00:03:20.10:25:00.00:13:16.9 
3074ALEX KOKKMüttajad0:41:38.40:02:47.60:24:27.20:14:23.7 
3132KASPAR TAUMANN0:41:38.80:03:06.30:26:28.90:12:03.7 
3277STEN PÄRNITS0:42:20.10:02:57.00:25:57.90:13:25.3 
3331TIMO TALVIK0:42:44.90:03:58.80:25:15.70:13:30.4 
34350LAURA OJAMÄE0:42:46.10:02:10.50:27:36.00:12:59.6 
3578VAIDO SALIS0:43:12.40:03:23.80:25:54.20:13:54.5 
3615RENE LILIENBERG0:43:39.40:03:25.50:25:10.00:15:03.9 
3712ARMIN LELLEViimsi Veeklubi0:43:58.40:02:16.50:27:28.10:14:13.9 
384TAAVI ILU0:44:28.70:03:05.70:27:50.50:13:32.6 
397JAANUS KAMBER0:44:34.40:04:22.50:26:26.80:13:45.2 
40455LIINA SILLUSTE0:45:02.70:02:58.60:28:16.00:13:48.1 
4173MARIO RAESNIKEesti Energia Spordiklubi0:45:13.70:03:30.90:28:07.70:13:35.2 
4213RIVO LEO0:45:33.20:04:01.10:27:33.30:13:58.9 
4359ARLES EGERT LELLEKK Viimsi0:46:07.70:02:40.40:28:14.40:15:12.9 
4472AIVAR TUGEDAMNutriverus0:46:53.40:03:52.90:27:09.50:15:51.0 
4534RAIMO TROPPSK Merimetsa0:47:09.00:03:12.30:29:27.20:14:29.6 
4620ILMAR OIT0:47:32.50:04:24.10:26:28.90:16:39.6 
478HENRI KAPP0:47:38.20:03:44.50:29:39.20:14:14.5 
48557AIVI TAMM0:48:15.00:04:45.50:29:50.30:13:39.3 
4968ALEKSEI TRUNIN0:48:23.40:04:13.50:30:16.90:13:53.1 
50636MARJE ALLIKMETS0:49:05.60:04:07.50:28:56.80:16:01.3 
51770JOHANNA VIRONMÄKISuomettaret0:50:05.10:04:12.40:30:44.60:15:08.1 
5216STEN LIND0:50:25.70:03:21.10:31:32.80:15:31.9 
535INDREK JUSSSOS Keila0:50:28.30:04:57.90:30:15.80:15:14.7 
54856MAI-LIIS SÕERD0:50:40.50:04:22.50:30:51.40:15:26.6 
5533KRISTJAN TRAKS0:50:45.20:04:26.10:30:29.60:15:49.5 
56939KATRIN KALLISMA-SAAT0:50:46.90:03:57.80:31:08.80:15:40.4 
5767KAUPO EERME0:50:50.50:04:08.50:28:59.40:17:42.7 
581037MERLE ASSMANNLHV0:51:45.70:03:41.20:32:04.00:16:00.5 
591145LIINA MALVATÜ ASK0:52:10.30:04:10.50:32:43.00:15:16.9 
601254REGIINA SEPPCosta Bicicleta Chicas0:52:42.40:03:32.90:29:38.40:19:31.2 
6176GUIDO PÄRNITS0:52:45.60:04:03.00:29:19.20:19:23.4 
621ATS ALLIKMETS0:52:59.70:05:05.00:32:30.70:15:24.0 
6375ALEKSANDER HÄNNIKÄINEN0:53:30.80:04:05.60:35:51.00:13:34.3 
641352JAANIKA RÄNDLA0:53:36.80:03:17.80:31:14.30:19:04.8 
651442HELEN KÜBARCosta Bicicleta Chicas0:54:15.60:03:37.30:27:52.20:22:46.2 
661543KATRI LILLEMÄE0:54:54.30:03:47.50:34:06.20:17:00.6 
671640ANU KILKITamsalu AO SUKL0:56:03.60:04:27.40:35:36.90:15:59.3 
683MATTIAS HÄNNIKÄINEN0:56:18.40:03:54.10:36:03.30:16:21.1 
6918ERKI MIIDUMB Discgolgi Klubi0:56:54.40:03:53.40:36:01.20:16:59.9 
7069DAIMAR LIIVLiivide SK0:58:52.70:06:44.70:37:06.20:15:01.8 
711758LIINA TEESALU1:00:09.60:05:03.50:36:47.50:18:18.6 
721847KOIDU MOORAstangu1:07:36.90:05:26.20:40:17.50:21:53.2 
731938TRIIN JUSS1:10:35.20:05:56.60:44:16.80:20:21.9 
742049MARIA MÄEKIVI1:25:46.10:05:55.80:58:43.10:21:07.3 
752148JANA MÄEKIVI1:25:50.70:06:04.80:58:35.10:21:10.8 
7614AIMAR LIIVERElioni SK 
7741ANNI KÄRNER 
7846KAIRE MATSONElujooks 
7951MARI RULL 

Ajavõtt ja tulemused - ChampionChip Eesti

20.08.2014 12:26:13