Pärnu Kahe Staadioni jooks 2014

7,484 km tulemused

26. okt 2014 - start 12:00 - start Raeküla staadion - lõpp Rannastaadion

Korraldaja Pärnu Kahe Silla Klubi www.2silda.ee

Täiendatud/Updated - 26.10.2014 18:57:14 

KohtNaisedNrNimiElukohtKlubiKoolFirmaAegKaotusVklKoht 
1504Raivo AllaHarjumaaSparta/ElujooksMaa-amet0:23:49.7M(1) 
21Tõnu LillelaidHarjumaaSparta Spordiselts0:24:35.40:00:45.8M(2) 
36Teet KokkPärnumaaPärnumaa SLPärnu Koidula Gümnaasium0:24:44.60:00:54.9MJ(1) 
45Karl MäePärnumaaSK AltiusTallinna Tehnika Ülikool0:24:48.30:00:58.6M(3) 
59Marti MedarHarjumaaSTAMINA ARCOTRANSPORT JOOKSUTIIMTallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium0:25:11.20:01:21.5MJ(2) 
610Enari TõnströmPärnumaaKJS SakalaOlustvere Teenindus ja Maamajanduskool0:25:38.10:01:48.4M(4) 
77Lauri LuikLäänemaaLäänemaa KJK0:26:17.50:02:27.9M(5) 
812Robertas PošelaPärnumaaKJK Pärnu KalevPärnu Hansagümnaasium0:26:35.20:02:45.5MJ(3) 
943Reget RoometPärnumaaDoberani Rannamaja0:26:43.90:02:54.2M(6) 
1016Jaanus MäeTartumaaPärnu Kahe Silla Klubi0:26:55.10:03:05.5M(7) 
118Tamor BakhoffPärnumaa0:26:57.40:03:07.7M(8) 
1213Priit TaluPärnumaa0:27:06.20:03:16.5MV40(1) 
1314Martin TarkpeaPärnumaaPärnu Sõudekeskus KalevLääne prefektuur Pärnu politseijaoskond0:27:26.20:03:36.5M(9) 
14468Tauri TinastPärnumaaLuua Metsakool0:27:29.30:03:39.7M(10) 
15487Lauri EnnTartumaa0:27:38.70:03:49.1M(11) 
1617Andi LinnViljandimaaViljandi VAK Staier0:27:45.40:03:55.7MV40(2) 
17408Indrek MummHarjumaaSparta Spordiselts0:27:51.90:04:02.2MV40(3) 
1812Olga AndrejevaRaplamaaG4S0:27:59.50:04:09.8N(1) 
1930Taavi TammikPärnumaaSK JõuluTartu Ülikool0:28:02.50:04:12.8M(12) 
2086Joosep KarlsonPärnumaaPärnu Aerutamisklubi0:28:03.90:04:14.2MJ(4) 
2124Tarvo RõõmussarHarjumaaMakroflex AS0:28:05.40:04:15.8M(13) 
222484Anu TeppoHarjumaaSK Sparta0:28:27.20:04:37.5N(2) 
23543Andreas BaumPärnumaa0:28:28.10:04:38.5MJ(5) 
2427Alari LumbergPärnumaaTori SpordiklubiHenkel Makroflex AS0:28:29.50:04:39.8M(14) 
2520Risto VaherPärnumaaSK JõuluPärnu Rääma Põhikool0:28:37.50:04:47.8PA(1) 
2618Kajar TilgaValgamaa0:28:38.10:04:48.5MV40(4) 
27494Franko ReinholdPärnumaaPärnu JK VaprusPärnumaa Kutsehariduskeskus0:28:39.10:04:49.5PA(2) 
2821Tiit PaluTartumaa0:28:47.50:04:57.8MV40(5) 
2911Jüri JaansonPärnumaaPärnu Kahe Silla Klubi0:28:54.20:05:04.5MV40(6) 
3025Kalle KoopPärnumaaSK SaardePäästeameti Lääne päästekeskus0:28:55.80:05:06.1MV40(7) 
31354Ago KäremaHarjumaaAsics 20140:29:09.00:05:19.3MV40(8) 
3229Rauno MerilaPärnumaaPärnu SõudeklubiTallinna Tehnika Ülikool0:29:09.40:05:19.7MJ(6) 
33541Silver KösterPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:29:13.20:05:23.6M(15) 
3439Arno BesterPärnumaa0:29:23.70:05:34.1M(16) 
3532Raido KrimmHarjumaaJK Jalgpallihaigla0:29:25.70:05:36.0M(17) 
3615Romet SuttPärnumaaSK JõuluPärnu Koidula Gümnaasium0:29:36.60:05:46.9MJ(7) 
3735Andero SoppPärnumaa0:29:38.70:05:49.0M(18) 
383374Kristel MetslaHarjumaaAudentese SKTallinna Tehnika Ülikool0:29:39.40:05:49.8N(3) 
39154Martin LinkePärnumaa0:29:40.70:05:51.0M(19) 
40485Margus MaisteHarjumaa0:29:41.30:05:51.6M(20) 
4138Tair AntonPärnumaaA2K Spordiklubi0:29:43.50:05:53.8MV40(9) 
4256Aleksander ZurbiPärnumaa0:29:46.90:05:57.2M(21) 
43385Tarvo TreierHarjumaa0:29:52.30:06:02.6M(22) 
4433Maido KaljurPärnumaaHarju KEKRSK0:29:54.90:06:05.2MV50(1) 
45160Veljo VaskPärnumaaOK West0:29:57.80:06:08.2MV40(10) 
46175Risto LassPärnumaaSK Saarde0:30:01.80:06:12.1MV40(11) 
47486Kris Gregor EdoViljandimaaViljandi Kesklinna kool0:30:03.30:06:13.7PB(1) 
48144Janek ViikojaPärnumaaSindi Kalju0:30:10.80:06:21.1M(23) 
4943Kaisa KukkHarjumaaSK SpartaPolitsei- ja Piirivalveamet0:30:15.00:06:25.3N(4) 
50467Arnold LaasuPärnumaaSK SaardeSeesam Insurance AS0:30:19.30:06:29.6MV50(2) 
51273Gen-Silver ÕunapViljandimaa0:30:22.40:06:32.7PA(3) 
52518Erki MalingViljandimaaTallinna Tehnika ÜlikoolEMT0:30:24.80:06:35.1M(24) 
5331Kristjan KaramaPärnumaaPärnu Kalev KJKPärnu Ühisgümnaasium0:30:27.60:06:38.0MJ(8) 
5441Maario KoplusPärnumaa0:30:29.40:06:39.7M(25) 
55562Andres MetsojaPärnumaaPärnu Maavalitsus0:30:32.10:06:42.4M(26) 
56176Janek OllepHarjumaaSK Saarde0:30:32.40:06:42.7MV40(12) 
5734Sander SalusooPärnumaaSK JõuluUulu Põhikool0:30:39.50:06:49.8PB(2) 
5851Markus Joonas PaluTartumaa0:30:40.00:06:50.4PB(3) 
5942Avo TaatsPärnumaa0:30:41.70:06:52.1M(27) 
60510Pedro JaaksonPärnumaaSK Jõulu0:30:42.60:06:52.9MV40(13) 
61473Lauri ÕnnikPärnumaaPärnu Sõudeklubi0:30:44.00:06:54.3M(28) 
62479Eero JakobsonHarjumaa0:30:44.90:06:55.3M(29) 
63170Ats KaskViljandimaa0:30:45.90:06:56.2M(30) 
64313Jaak KannistePärnumaaA2K Spordiklubi0:30:48.10:06:58.4MV50(3) 
65455Genet ÕunapuuPärnumaaHarmet OÜ0:30:51.70:07:02.1M(31) 
66152Jaanus ErmPärnumaaOpel Team0:30:55.50:07:05.8M(32) 
67136Henry LeppnurmTartumaaAS YIT Ehitus0:30:56.90:07:07.2M(33) 
68341Heiki PruulHarjumaaTäppsportlasedSwedbank AS0:30:59.10:07:09.5M(34) 
69535Karl MellHarjumaa21CC Triatloni klubi0:30:59.60:07:09.9PC(1) 
7087Taavi TaliPärnumaa0:31:01.60:07:11.9M(35) 
71116Taavi Valter TaveterPärnumaaSK JõuluPärnu Koidula Gümnaasium0:31:02.20:07:12.6PA(4) 
7269Hannes OjaHarjumaaEesti Panga SK0:31:03.50:07:13.8MV40(14) 
73149Ragnar LellePärnumaaUjumisklubi UCAPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium0:31:05.70:07:16.0PC(2) 
74544Aleksei TereštšenkovHarjumaaU-Club0:31:12.40:07:22.7MV50(4) 
75490Arnold SchmidtPärnumaaSK Saarde0:31:19.70:07:30.1MV50(5) 
76253Jüri VaharPärnumaaSK JõuluTõnisson Kinnisvara0:31:23.20:07:33.5MV40(15) 
77205Allan JõgiPärnumaaPüha Loomaaed0:31:28.10:07:38.4M(36) 
785389Liliana TornSaaremaa0:31:29.50:07:39.8NV45(1) 
79193Silver SoosaarPärnumaaRiegler Kinnisvarahooldus0:31:32.60:07:43.0M(37) 
80550Karl JõumeesPärnumaaSK Jõulu0:31:35.30:07:45.7MJ(9) 
8145Siim TõnismäePärnumaa0:31:35.50:07:45.8M(38) 
82397Lennart PulkPärnumaaÜhinenud Ajalehed AS0:31:41.80:07:52.2MV40(16) 
83120Janek TomastPärnumaa0:31:43.80:07:54.1MV40(17) 
8437Dag KivilaPärnumaaA2K Spordiklubi0:31:46.10:07:56.5MV50(6) 
85436Meelis KukkPärnumaaSK JõuluPärnu Linnavalitsus0:31:48.50:07:58.8MV50(7) 
86419Margus TõkkePärnumaaFOX0:31:52.30:08:02.6MV40(18) 
87495Marek MustonenPärnumaa0:31:52.40:08:02.7MV40(19) 
886384Jana TreierHarjumaa0:31:53.50:08:03.8N(5) 
8919Üllar PärnatPärnumaaSK AudruTallinna Tehnika Ülikool0:31:53.70:08:04.0M(39) 
907522Eve TaltsPärnumaa0:32:02.50:08:12.8NV35(1) 
91521Ranno EralaPärnumaa0:32:02.80:08:13.1MV40(20) 
92101Indrek Jürgenstein PärnumaaSK StaminaProjektimeister0:32:05.30:08:15.7MV40(21) 
93306Mihkel TammeveskiHiiumaaKäina kool0:32:06.40:08:16.8PB(4) 
94209Peeter KirpuHarjumaaTäppsportlased0:32:08.30:08:18.6MV60(1) 
958114Anu TaveterPärnumaaSK Jõulu0:32:11.50:08:21.8NV35(2) 
96990Kerti KeskülaRaplamaaRaudmeesTallinna Tööstushariduskeskus0:32:17.20:08:27.5N(6) 
97219Veiko LillePärnumaaOK WestNOTE Pärnu OÜ0:32:24.70:08:35.0M(40) 
98344Karle KuuskPärnumaa0:32:25.50:08:35.8MV40(22) 
9944Jüri LeesmäePärnumaaOK West0:32:25.50:08:35.9MV60(2) 
100272August KillingPärnumaaTuuletallajadEesti Höövelliist0:32:27.70:08:38.0M(41) 
101300Andres BesterPärnumaa0:32:29.00:08:39.4M(42) 
1021046Liis Grete AtonenHarjumaaAudentese SKTallinna Ühisgümnaasium0:32:29.60:08:40.0TC(1) 
103472Raimond ElblausViljandimaaLõuna-Eesti Päästeamet0:32:32.00:08:42.4MV40(23) 
104314Veiko KaseHarjumaaTäppsportlased0:32:35.20:08:45.5MV40(24) 
10511189Silja MikkViljandimaa0:32:42.70:08:53.0NV45(2) 
106158Oliver KaskPärnumaaSK JõuluPärnu Koidula Gümnaasium0:32:44.40:08:54.7MJ(10) 
107525Margo PostPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:32:52.50:09:02.8M(43) 
10836Artur ŠaldaPärnumaaPJKPärnu Koidula Gümnaasium0:32:54.50:09:04.9PB(5) 
109104Vallo-Peedu LubiPärnumaaSamotarRaita Environment Baltic OÜ0:32:56.90:09:07.2MV50(8) 
110466Uku KõrrePärnumaaPärnu JalgpalliklubiPärnu Kuninga tn põhikool0:33:02.00:09:12.3PB(6) 
111231Jaanus PeetrisPärnumaa0:33:04.40:09:14.7MV40(25) 
11212224Hannagret LuksHarjumaaNõmme KJKAudentes0:33:04.80:09:15.1TA(1) 
113399Marlon TammePärnumaaWendre0:33:08.60:09:18.9PC(3) 
114206Margus NisumaPärnumaa0:33:17.10:09:27.4M(44) 
11513266Klarika KuuskPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:33:17.20:09:27.6NV35(3) 
11614169Anni RavaPärnumaaPärnu Sõudeklubi0:33:29.00:09:39.3N(7) 
117302Kauri AaslaidHarjumaa0:33:36.20:09:46.5M(45) 
11865Ahto RabaPärnumaaSindi Gümnaasium0:33:36.80:09:47.2M(46) 
119536Reigo KarulaPärnumaa0:33:39.00:09:49.4M(47) 
120192Pirko PaluPärnumaaRiegler Kinnisvarahooldus0:33:39.80:09:50.1M(48) 
121115Imre TaveterPärnumaaPärnu Jahtklubi0:33:42.00:09:52.3MV40(26) 
122512Mattias BlehnerPärnumaaOK WestPärnumaa Kutsehariduskeskus0:33:43.90:09:54.2MJ(11) 
123422Markus TõnutarePärnumaaPärnu Kalev KJKPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium0:33:43.90:09:54.2PA(5) 
124505Kuno KipperHarjumaaOmniva SpordiklubiOmniva Spordiklubi0:33:48.10:09:58.4MV60(3) 
12597Toivo TomingasPärnumaaA2K Spordiklubi0:33:51.30:10:01.6MV50(9) 
126403Martin RaidPärnumaaPärnu Koidula Gümnaasium0:33:54.10:10:04.4PA(6) 
127437Roman SmirnovHarjumaaTallinna Tööstushariduskeskus0:33:56.60:10:06.9MJ(12) 
12859Roman JõerandPärnumaa0:33:56.90:10:07.3M(49) 
129531Roald OrmPärnumaa0:33:57.40:10:07.7M(50) 
130400Hugo PaulusLäänemaa0:33:59.00:10:09.3MV50(10) 
131258Herman PärnPärnumaaSK AltiusSauga Põhikool0:33:59.40:10:09.7PC(4) 
132217Sven GnezdovPärnumaaAudru SKAudru Kool0:34:05.80:10:16.1PB(7) 
133134Marek JäägerPärnumaaTimber Trend OÜ0:34:10.30:10:20.6M(51) 
13415126Marge NõmmHarjumaaTäppsportlased0:34:14.00:10:24.3NV45(3) 
135325Janar ViibusPärnumaaSindi Gümnaasium0:34:14.20:10:24.5PA(7) 
13616180Galina BernatHarjumaaSK Stamina0:34:14.60:10:24.9NV55(1) 
137420Siim PärtelHarjumaaPanaviatic Maintenance AS0:34:18.70:10:29.0M(52) 
13817406Paula KübarPärnumaaSK RAUDMEESPärnu Ülejõe Gümnaasium0:34:19.00:10:29.3TC(2) 
139431Meelis AtonenHarjumaaVak StaierTavid AS0:34:20.80:10:31.1MV40(27) 
140335Martin RahuojaPärnumaaPärnu SõudeklubiPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium0:34:28.20:10:38.5PA(8) 
141538Urmas PärnPärnumaa0:34:28.30:10:38.6MV40(28) 
142281Olavi-Tanel KaskPärnumaaSK AltiusPärnu Rääma Põhikool0:34:29.30:10:39.7PC(5) 
1431889Liilia KeskülaRaplamaaRapla Naiskodukaitse0:34:34.00:10:44.4NV45(4) 
144190Raini ReinholdPärnumaaA2K Spordiklubi0:34:34.50:10:44.9MV40(29) 
145534Martin KangurPärnumaaCatwees Honda Racing0:34:37.50:10:47.8M(53) 
146230Mihkel AavisteHarjumaaTallinna Tehnikakõrgkool0:34:41.00:10:51.3M(54) 
147493Erki PajundiHarjumaaBisontesolar OÜ0:34:43.00:10:53.4M(55) 
14879Kristo KaukverPärnumaaTÜ Pärnu Kolledzi vilistlaskogu0:34:43.10:10:53.4M(56) 
149212Rein TooduPärnumaaPärnu Rotary KlubiAS Triger0:34:49.20:10:59.5MV50(11) 
150177Sven SolovjovPärnumaaPärnu TiibvarjuklubiOü Stykel0:34:50.70:11:01.0MV40(30) 
151497Martti TootsPärnumaaTuurit-Tuurit0:34:55.60:11:05.9MV40(31) 
152547Eero MaasikasRaplamaaPärnumaa Kutsehariduskeskus0:34:56.40:11:06.8PA(9) 
153234Walter Herold VeedlaPärnumaaPärnu Kuninga tn põhikool0:34:58.70:11:09.0PB(8) 
154235Sten VeedlaPärnumaaKoopiatehas0:34:58.70:11:09.0MV40(32) 
15580Evert SaarnakPärnumaaPärnu Koidula Gümnaasium0:35:00.90:11:11.2PB(9) 
156334Henrik JogenbroHarjumaaMcLean&Laneman0:35:01.80:11:12.1MV40(33) 
15766Ahti RabaHarjumaaTallinna Tehnika ÜlikoolDanske Bank0:35:02.80:11:13.1M(57) 
158393Kristjan LepaPärnumaaÜhinenud Ajalehed AS0:35:03.00:11:13.3M(58) 
159367Rennat AlametsHarjumaaSaku Õlletehase AS0:35:03.30:11:13.6M(59) 
16019330Katrin KoorPärnumaa0:35:04.40:11:14.7N(8) 
161226Kaido AaslaidPärnumaa0:35:06.00:11:16.4MV40(34) 
162435Olev MittRaplamaa0:35:06.20:11:16.5MV50(12) 
16320321Irja BernardPärnumaaBody Shape Club0:35:06.50:11:16.8NV55(2) 
164459Jüri MetsPärnumaaRaudmees0:35:14.10:11:24.4MV50(13) 
165267Mait MõttusPärnumaa0:35:16.50:11:26.8M(60) 
16694Toomas HolmPärnumaa0:35:16.60:11:26.9MV40(35) 
167331Taavi NummertPärnumaaPärnumaa Kutsehariduskeskus0:35:17.60:11:28.0M(61) 
168118Vahur MägiHarjumaaTÜ Pärnu Kolledzi vilistlaskoguWeb Expert OÜ0:35:19.20:11:29.5M(62) 
169182Alo SuursildPärnumaaABB Spordiklubi0:35:21.60:11:32.0M(63) 
170542Tauno TinastPärnumaa0:35:23.50:11:33.8MV40(36) 
171370Siim RätsepHarjumaaSaku Õlletehase AS0:35:23.90:11:34.2M(64) 
172369Raido TemperHarjumaaSaku Õlletehase AS0:35:24.00:11:34.3M(65) 
173270Kasper PisaHiiumaaKäina kool0:35:26.90:11:37.3PC(6) 
174236Kristo SiniveePärnumaaKaitseliit Pärnumaa Malev0:35:27.90:11:38.3M(66) 
175286Rasmus AaslaidPärnumaaKõrgem Sõjakool0:35:28.20:11:38.5M(67) 
176317Risto LiitmaaHarjumaaTõnisson Kinnisvara0:35:29.60:11:39.9M(68) 
17796Rannar JantsonPärnumaaPärnu Aerutajate KlubiPärnumaa Kutsehariduskeskus0:35:31.40:11:41.7M(69) 
1782170Melissa Maria AkkelHarjumaaViimsi Keskkool0:35:32.40:11:42.7TB(1) 
179227Avo PuuseppPärnumaaPolitsei- ja Piirivalveamet0:35:35.00:11:45.3MV40(37) 
18022100Kairit PajuPärnumaaSK JõuluOtepä Audentese Spordikool0:35:35.50:11:45.8NJ(1) 
181246Rivo KristalRaplamaaMTÜ Märjamaa KorvpallikoolValgu Põhikool0:35:40.60:11:50.9PB(10) 
182411Juhan PaabstelHarjumaa0:35:43.30:11:53.6M(70) 
183221Jaan LehismetsPärnumaaTrimtex Baltic OÜ0:35:50.20:12:00.5M(71) 
184218Oliver NuutPärnumaaTallinna Tehnika Ülikool0:35:50.50:12:00.9M(72) 
1852381Ethel-Birgita TiganePärnumaaPärnjõe Põhikool0:35:53.10:12:03.4TB(2) 
186452Kaijo KillingPärnumaaHarmet OÜ0:35:53.20:12:03.5M(73) 
18724470Laura KallasPärnumaaAudru SKAudru Kool0:35:55.00:12:05.3TC(3) 
188507Margus RahulaPärnumaaPärnu Sadam0:35:56.30:12:06.6MV40(38) 
189259Henri PärnPärnumaaSK AltiusSauga Põhikool0:35:58.00:12:08.3PC(7) 
19082Laurits PuustPärnumaaPärnu SõudeklubiTartu ÜlikoolTartu Ülikool0:36:05.70:12:16.0M(74) 
1912557Anneli MetsamaaHarjumaaEesti AGA Spordiklubi0:36:07.30:12:17.7N(9) 
19226540Catry Kiipus Harjumaa0:36:08.60:12:18.9N(10) 
193402Raivo MeitusJõgevamaaJõgeva Linnavalitsus0:36:08.70:12:19.0MV40(39) 
194463Mario KünnapasPärnumaa0:36:08.90:12:19.2MV40(40) 
195305Kalju TammeveskiHiiumaaHOK0:36:09.20:12:19.5MV50(14) 
196332Jakob KazakovJärvamaaSisekaitseakadeemia0:36:10.70:12:21.0M(75) 
19727511Marie Anna BlehnerPärnumaaOK WestPärnu Ülejõe Gümnaasium0:36:11.80:12:22.2TB(3) 
198386Siim RistikiviPärnumaa0:36:11.90:12:22.2M(76) 
1992888Liilia JunsonPärnumaa0:36:13.10:12:23.4NV35(4) 
200298Vardo ReinvartRaplamaa0:36:13.20:12:23.5M(77) 
201471Andres TinkusPärnumaaPärnu Kahe Silla KlubiPanaviatic Maintenance AS0:36:16.20:12:26.5M(78) 
202475Raido PuustPärnumaaElujooks0:36:17.90:12:28.2M(79) 
203356Jaanus GrossmannPärnumaaPärnumaa Spordiliit0:36:18.30:12:28.6MV40(41) 
20429359Elela HeinamPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:36:23.90:12:34.2NV35(5) 
205532Rain BaumannPärnumaa0:36:28.20:12:38.6M(80) 
206141Marko LaignaPärnumaaTallinna Tehnika Ülikool0:36:30.30:12:40.6M(81) 
207293Ranno LeppPärnumaaOpel Team0:36:31.20:12:41.5M(82) 
208559Tristan LasnPärnumaaSõudeklubi PärnuPärnu Koidula Gümnaasium0:36:32.30:12:42.6PA(10) 
20930329Andrea RebanePärnumaaPolitsei- ja piirivalvekolledzi Paikuse kool0:36:33.90:12:44.2NJ(2) 
210174Taivo KunderPärnumaa0:36:37.10:12:47.4M(83) 
211229Kalev KasemetsHarjumaa0:36:38.20:12:48.5M(84) 
21231382Ingrit ErnitsJõgevamaa0:36:39.40:12:49.8NV45(5) 
213153Margus KodasmaPärnumaaPärnu SõudeklubiPärnu Koidula Gümnaasium0:36:42.20:12:52.6PA(11) 
214172Kevin PostPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:36:43.70:12:54.0PA(12) 
215303Andrus IlusViljandimaa0:36:44.50:12:54.9MV40(42) 
216179Urmas HallikPärnumaaAltia Eesti AS0:36:50.80:13:01.1M(85) 
217292Aivar TrummPärnumaaOpel Team0:36:54.50:13:04.9M(86) 
218287Teet TuulikPärnumaaPärnu SõudeklubiPärnu Rääma Põhikool0:36:55.00:13:05.3PC(8) 
219340Antero JakobsonPärnumaa0:36:55.60:13:05.9PC(9) 
220440Volli RaudseppPärnumaa0:36:55.80:13:06.1MV60(4) 
22132366Annely SaarHarjumaaSaku Õlletehase AS0:36:56.40:13:06.7NV35(6) 
22293Ravo PuuseppPärnumaaUjumisklubi UCAPärnu Ühisgümnaasium0:36:56.40:13:06.8PC(10) 
223346Mark MetsojaPärnumaaStuudiopunkt OÜ0:37:00.10:13:10.4M(87) 
224421Joosep HallikasHarjumaaPanaviatic Maintenance AS0:37:00.50:13:10.9M(88) 
225214Kalju HanniHarjumaaKalev Chocolate Factory AS0:37:02.90:13:13.2MV40(43) 
226194Marno MaasikasPärnumaaRiegler Kinnisvarahooldus0:37:04.10:13:14.4M(89) 
227168Silver TammePärnumaaPärnu Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad0:37:04.50:13:14.8PA(13) 
228519Martin MaripuuPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbradTallinna Tehnika ÜlikoolAQ Lasertool OÜ0:37:05.00:13:15.3M(90) 
229208Janno SalbenPärnumaaHenkel Makroflex AS0:37:05.10:13:15.4M(91) 
230289Paul TootsHarjumaa0:37:08.60:13:19.0MV40(44) 
231555Kalver TammikPärnumaaPärnu Vesi0:37:09.10:13:19.4M(92) 
232348Krister TammPärnumaaPereauto Sõprade jooksuklubi0:37:10.90:13:21.2M(93) 
23333105Margareth SonntakPärnumaaPärnu Kalevi tenniseklubiPärnu Kuninga tn põhikool0:37:11.10:13:21.5TB(4) 
234349Andres LillestePärnumaaPereauto Sõprade jooksuklubi0:37:12.20:13:22.5M(94) 
235350Martin PütsepPärnumaaPereauto Sõprade jooksuklubi0:37:12.30:13:22.6M(95) 
23634278Anu VeermetsJärvamaa0:37:12.80:13:23.1NV35(7) 
237241Martin AndlaPärnumaaUniversity of YorkLHV0:37:14.50:13:24.8M(96) 
238530Silver PaurPärnumaaSK Aaspere0:37:15.30:13:25.7M(97) 
239216Margo AiltPärnumaa0:37:15.50:13:25.9M(98) 
24035112Jaana ÕunaidPärnumaaOÜ Rademar0:37:16.20:13:26.5NV35(8) 
24136185Anette BaumPärnumaaPärnu Kalevi AerutamisklubiPärnu Koidula Gümnaasium0:37:18.60:13:28.9TA(2) 
242186Gunnar BaumPärnumaaPärnu Kalevi Aerutamisklubi0:37:19.40:13:29.7MV40(45) 
243146Uno MarksonRaplamaa0:37:21.40:13:31.7MV50(15) 
24437539Anneli KarlsonPärnumaa0:37:22.50:13:32.8N(11) 
245127Priit PõderPärnumaaEndla SK0:37:27.30:13:37.6MV50(16) 
24638469Valdi KillingPärnumaaAudru SK0:37:31.00:13:41.3NV55(3) 
24739353Karin LassiJärvamaaPaide VõrkpalliklubiPolitsei- ja piirivalvekolledzi Paikuse kool0:37:31.30:13:41.7NJ(3) 
248131Madis MihkleppPärnumaaSK AltiusPärnu Ühisgümnaasium0:37:31.40:13:41.8MJ(13) 
249549Sandri LaurandHarjumaa0:37:32.00:13:42.3M(99) 
25040405Kaari TilgaValgamaaTartu Ülikool0:37:32.30:13:42.6N(12) 
25141503Kairi KeskülaRaplamaa0:37:32.40:13:42.7N(13) 
25242161Merje HansenPärnumaaOK WestNurme Tankla0:37:37.00:13:47.4NV35(9) 
253162Jaak HansenPärnumaaNurme Tankla0:37:37.10:13:47.4MV40(46) 
254163Peeter HansenPärnumaaOK WestSauga PõhikoolNurme Tankla0:37:37.30:13:47.6PB(11) 
255537Roger VollPärnumaa0:37:47.90:13:58.2M(100) 
25643481Kadri LeesmentPärnumaaOmniva Spordiklubi0:37:48.00:13:58.4N(14) 
257423Jevgeni MahnovPärnumaaPärnu Aerutajate KlubiPärnu Vene Gümnaasium0:37:54.80:14:05.1PC(11) 
25844307Gerda KoopPärnumaaSK SaardeKilingi-Nõmme Gümnaasium0:37:56.90:14:07.2NJ(4) 
25945124Janely Kuuskler-AdlerPärnumaa0:37:59.10:14:09.4N(15) 
260375Leonid BondarchukHarjumaa0:38:03.80:14:14.2MV40(47) 
26146376Maria BondarchukHarjumaa0:38:04.10:14:14.4TC(4) 
262548Raul MaasikasRaplamaa0:38:04.30:14:14.6M(101) 
26347387Olga KaarestePärnumaa0:38:05.00:14:15.3NV45(6) 
26448232Sirle NõmmHarjumaa0:38:06.10:14:16.4NV35(10) 
265198Rainer OravHarjumaa0:38:08.00:14:18.3M(102) 
26698Sten Erik TomingasPärnumaaSK AltiusPärnu Ülejõe Gümnaasium0:38:09.10:14:19.4PB(12) 
267133Päär SuursildPärnumaaPärnu Kalevi tenniseklubiPärnu Vabakool0:38:09.30:14:19.7PC(12) 
268157Margus KaskPärnumaaSK Jõulu0:38:20.70:14:31.0MV40(48) 
26949197Greta JaansonPärnumaa0:38:26.50:14:36.8TB(5) 
270249Targo TaggoPärnumaa0:38:28.00:14:38.3M(103) 
27150339Age JakobsonPärnumaa0:38:32.30:14:42.6N(16) 
272395Joosep MesiPärnumaaSK JõuluÜhinenud Ajalehed AS0:38:37.40:14:47.8PC(13) 
2735191Kadri KeskülaRaplamaa0:38:39.40:14:49.7N(17) 
274135Jakob JäägerPärnumaaJK Kalev0:38:40.80:14:51.1PC(14) 
27552551Eha LehtojaPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:38:44.10:14:54.5NV45(7) 
276415Markko VirkusPärnumaaCoca-Cola Hellenic0:38:50.30:15:00.6M(104) 
277546Priit MaasikasRaplamaaPärnumaa Kutsehariduskeskus0:38:53.90:15:04.2MJ(14) 
278451Ivari HiiemäePärnumaaHarmet OÜ0:38:55.40:15:05.7M(105) 
27953271Karin PisaHiiumaaKäina kool0:38:58.40:15:08.7TC(5) 
28054556Pille HallikmägiPärnumaaPärnu Jahtklubi0:38:59.90:15:10.2NV35(11) 
28155492Triin SchneiderPärnumaaPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium0:39:01.00:15:11.4NJ(5) 
282443Erlend PetkerPärnumaaNOTE Pärnu OÜ0:39:05.70:15:16.0M(106) 
283324Raimo TomsonPärnumaa0:39:08.30:15:18.6M(107) 
28456365Kristin TuiskHarjumaaSaku Õlletehase AS0:39:12.30:15:22.6NV35(12) 
285426Vallo ReimaHarjumaaHareko OÜ0:39:16.80:15:27.1MV50(17) 
286561Verner PukkPärnumaa0:39:17.50:15:27.8M(108) 
28757156Kaari LelovPärnumaa0:39:21.70:15:32.0NV35(13) 
288513Markus StrikholmPärnumaaPärnu SõudeklubiPärnu Kuninga tn põhikool0:39:24.60:15:34.9PB(13) 
289318Raul KondPärnumaa0:39:31.10:15:41.5M(109) 
29058333Liis KonnoPärnumaaAS Strand0:39:33.00:15:43.3N(18) 
29164Janno RebaneVälisriik/muuMoller Auto Pärnu OÜ0:39:34.20:15:44.6M(110) 
2925952Anneli AidlaPärnumaaMoller Auto Pärnu AS0:39:34.30:15:44.7NV35(14) 
29360117Triin TaveterPärnumaaSK JõuluPärnu Koidula Gümnaasium0:39:37.60:15:47.9NJ(6) 
29461533Annika TuuleveskiPärnumaa0:39:37.70:15:48.0NV35(15) 
29562150Raileen LellePärnumaaUjumisklubi UCAPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium0:39:42.00:15:52.3TC(6) 
296147Rain LellePärnumaaRaudmees0:39:42.10:15:52.4MV40(49) 
297352Andres StratiPärnumaa0:39:47.80:15:58.1M(111) 
29863256Anne VaismaPärnumaa0:39:47.90:15:58.2NV35(16) 
299277Tanel VahenurmPärnumaa0:39:48.00:15:58.3M(112) 
30064338Katrin TamsarHarjumaaEesti Energia AS0:39:49.80:16:00.1NV45(8) 
301412Mattias Muuk-AdratPärnumaaSa.Met AS0:39:51.00:16:01.3PC(15) 
30265315Anne-Ly ViimneRaplamaa0:39:53.00:16:03.3NV35(17) 
303372Aivar ReaPärnumaaGoBus Pärnu0:39:58.20:16:08.5M(113) 
304407Priit PaulusPärnumaaTuuletallajadLääne prefektuur Pärnu politseijaoskond0:40:00.40:16:10.7M(114) 
30566500Kairit KaasikHarjumaa0:40:01.60:16:11.9NV45(9) 
306173Ken PostPärnumaaSK AltiusPärnu Ülejõe Gümnaasium0:40:02.90:16:13.3PC(16) 
307184Sulev AlajõePärnumaaPärnu Kesklinna TenniseklubiPärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus0:40:10.70:16:21.0MV40(50) 
30867102Triin ToodePärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbradTippGeo OÜ0:40:11.30:16:21.6N(19) 
30968251Merily-Anett HallikPärnumaaPärnu Ülejõe Gümnaasium0:40:12.10:16:22.4TC(7) 
31069171Külly SelbergPärnumaaKahe Silla Klubi jooksusõbrad0:40:12.60:16:22.9NV35(18) 
311113Riido VillupPärnumaaTÜ Pärnu Kolledzi vilistlaskogu0:40:13.90:16:24.3M(115) 
312489Raul EnnPärnumaaSkano Group AS0:40:14.20:16:24.6MV50(18) 
31370243Tatjana TsurkinaHarjumaaOlyBetOlympic Casino Eesti AS0:40:15.30:16:25.6NV35(19) 
314377Ivan BondarchukHarjumaa0:40:25.60:16:35.9PC(17) 
315483Indrek ViikmaaPärnumaaOK WestSidepataljon0:40:25.90:16:36.2MV40(51) 
31671520Anne-Ly ViikmaaPärnumaaOK WestSA Pärnu haigla0:40:26.00:16:36.4NV35(20) 
317563Peep AllasPärnumaa0:40:26.70:16:37.0M(116) 
31872242Merike TohvPärnumaaTerviseklubi MispoAS Wendre0:40:30.00:16:40.4N(20) 
31973488Kadri EnnPärnumaa0:40:30.70:16:41.0N(21) 
32074316Anneli PärandPärnumaa0:40:33.10:16:43.5N(22) 
32175477Eliise LuksHarjumaaBC Kalev CramoTallinna Arte Gümnaasium0:40:33.70:16:44.0TC(8) 
322478Rait LuksHarjumaaEesti Merevägi0:40:34.00:16:44.3M(117) 
323545Mario ReinholdPärnumaa0:40:39.20:16:49.5M(118) 
32453Tõnu MändmaPärnumaa0:40:42.30:16:52.7M(119) 
3257654Helen MändmaPärnumaa0:40:42.40:16:52.7TC(9) 
3267784Kätlin StrikholmPärnumaaPärnu SõudeklubiPärnu Ülejõe Gümnaasium0:40:42.40:16:52.7TA(3) 
32778404Mona KüütsPärnumaaPärnu SõudeklubiPärnu Ühisgümnaasium0:40:43.50:16:53.8TA(4) 
32879524Riina RahuojaPärnumaa0:40:43.60:16:53.9NV35(21) 
32992Jaan KeskülaRaplamaaRaudmees0:40:44.40:16:54.7MV50(19) 
33099Viktor KuldkeppPärnumaaSK Jõulu0:40:45.50:16:55.8MV60(5) 
33180445Ilvi VarePärnumaaNOTE Pärnu OÜ0:40:50.00:17:00.3NV35(22) 
33281554Salme OjametsViljandimaa0:40:53.80:17:04.1NV55(4) 
333238Andres KasePärnumaa0:41:00.00:17:10.3MV40(52) 
33482553Laura JõgiPärnumaaSK Altius0:41:06.90:17:17.2TC(10) 
335447Erki HirvPärnumaaNOTE Pärnu OÜ0:41:14.30:17:24.6M(120) 
33683502Kristel TeetsRaplamaa0:41:15.50:17:25.8N(23) 
337215Kaarel KuimetHarjumaa0:41:22.50:17:32.8M(121) 
338233Jorm RootsPärnumaa0:41:22.80:17:33.1PC(18) 
33984327Kairi RandmaaPärnumaa0:41:24.30:17:34.6N(24) 
340261Tõnis KalmuPärnumaaPärnu Saksa Tehnoloogiakool0:41:24.50:17:34.8M(122) 
34185262Elinor ÕunapPärnumaaTartu Ülikool0:41:24.80:17:35.1N(25) 
34286450Merle ViidebaumPärnumaaHarmet OÜ0:41:25.80:17:36.1N(26) 
343323Kauri ViidebaumPärnumaa0:41:26.90:17:37.2M(123) 
344390Kalle KoltPärnumaaHansaprint OÜ0:41:28.10:17:38.4MV40(53) 
34587240Riina AasPärnumaa0:41:32.40:17:42.8N(27) 
346496Rain ReesPärnumaaTuurit-Tuurit0:41:35.00:17:45.3M(124) 
34778Mati SooloPärnumaa0:41:46.60:17:56.9M(125) 
34888364Inge LustiHarjumaaSaku Õlletehase AS0:41:55.30:18:05.6NV35(23) 
34989424Karolina PošelaitePärnumaaPärnu Kalevi AerutamisklubiPärnu Koidula Gümnaasium0:41:59.20:18:09.5TB(6) 
35090391Kaie KodasmaPärnumaaHansaprint OÜ0:41:59.80:18:10.2NV35(24) 
35191462Piret ReinfeldJärvamaaPaide Võrkpalliklubi0:42:03.70:18:14.1NV35(25) 
352454Timo LooritsPärnumaaHarmet OÜ0:42:09.40:18:19.7MV40(54) 
35392560Aliis KodusaluPärnumaaTartu Ülikooli Pärnu kolledz0:42:10.20:18:20.6N(28) 
35493357Liina SootaluPärnumaa0:42:14.40:18:24.7N(29) 
355280Keijo HännikäinenPärnumaaSK Keremeister0:42:21.30:18:31.7M(126) 
35694514Merje LuikPärnumaaA2K Spordiklubi0:42:26.30:18:36.6NV45(10) 
35795125Karmen KoppelPärnumaaSA Pärnu haigla0:42:28.60:18:38.9NV35(26) 
358225Kenno AaslaidPärnumaa0:42:30.00:18:40.4MJ(15) 
35996285Merilin MihkelesPärnumaaTallinn Ülikool0:42:31.00:18:41.4N(30) 
360222Meelis KokkRaplamaaRuukki Products AS0:42:31.60:18:42.0MV50(20) 
361474Kristjan ÕnnikPärnumaa0:42:34.00:18:44.3M(127) 
36297427Geidi ÕunapViljandimaaSK Vanad OlümpiaaladViljandi Kesklinna kool0:42:35.40:18:45.7TB(7) 
36398130Kaisa MihkleppTartumaaTartu Ülikool0:42:35.70:18:46.0N(31) 
3649977Kairi KukkPärnumaa0:42:41.50:18:51.8NV35(27) 
365100203Katrin TammikPärnumaaPärnu Vesi AS0:42:46.60:18:56.9N(32) 
366101310Mari-Liis LembitPärnumaaA2K Spordiklubi0:42:53.70:19:04.0N(33) 
367102460Piia TaluPärnumaa0:42:58.90:19:09.2NV35(28) 
368108Siim SuursildPärnumaaPärnu Rotary KlubiAudru Vallavalitsus0:42:59.60:19:09.9MV40(55) 
369498Ago AltjõePärnumaaTuurit-Tuurit0:42:59.80:19:10.1MV40(56) 
370103326Heli ÜlePärnumaaWendre0:43:01.60:19:11.9NV45(11) 
371104111Ly SuursildPärnumaa0:43:04.50:19:14.8NV35(29) 
372105379Piret RossnerPärnumaaJannseni Hambaravi0:43:06.70:19:17.1NV35(30) 
373106388Maarja PikkmetsPärnumaaEndla Teater0:43:07.80:19:18.1N(34) 
374107132Karin MihkleppPärnumaaSK Altius0:43:07.90:19:18.2TA(5) 
375108345Maria PriiPärnumaaStuudiopunkt OÜ0:43:13.70:19:24.1N(35) 
37660Raimo MuinastePärnumaaRademar0:43:15.20:19:25.5M(128) 
377517Tarmo OjassaluPärnumaaPüha Loomaaed0:43:17.30:19:27.7MV40(57) 
378279Madis RoosaarPärnumaaPärnu Ühisgümnaasium0:43:18.00:19:28.4PA(14) 
379109552Laura Lisette SanderPärnumaaPärnu Kalevi SpordikoolPaikuse Põhikool0:43:21.00:19:31.3TC(11) 
380410Juhan PaabstelHarjumaa0:43:24.20:19:34.5MV50(21) 
381110465Karin LaurikHarjumaaSparta Spordiselts0:43:24.90:19:35.3NV35(31) 
382381Gert SilmHarjumaa0:43:25.40:19:35.8M(129) 
383145Kevin ViikojaPärnumaaSindi KaljuSindi Gümnaasium0:43:26.50:19:36.8PB(14) 
384516Kalevi JeretPärnumaaPüha Loomaaed0:43:30.00:19:40.3MV50(22) 
385506Patrik RahulaPärnumaaPärnu KorvpalliklubiPärnu Kuninga tänava Põhikool0:43:32.70:19:43.0PC(19) 
386414Kevin KubiliusPärnumaaKK PärnuPärnu Kuninga tn põhikool0:43:36.40:19:46.7PC(20) 
387441Tiit TiidoPärnumaa0:43:44.00:19:54.3MV40(58) 
388111351Heleri SalbenPärnumaa0:43:44.70:19:55.1N(36) 
389112119Sirve LuistPärnumaa0:43:50.10:20:00.4NV35(32) 
390113361Soile SildHarjumaa0:43:54.00:20:04.3NV35(33) 
391456Ergo RandPärnumaaHarmet OÜ0:43:57.60:20:07.9MV60(6) 
392114461Merlyn LoimeHarjumaa0:43:59.00:20:09.3N(37) 
393464Carlos-Christian KünnapasPärnumaa0:44:02.20:20:12.5PB(15) 
394115425Triinu LeppPärnumaa0:44:05.60:20:16.0N(38) 
39511671Katrin AkkelHarjumaaViimsi Keskkool0:44:07.00:20:17.3NV45(12) 
396117501Lisette VäljaPärnumaaAudru Kool0:44:07.60:20:18.0TC(12) 
397118282Piia Liisa KünnapasPärnumaaPärnu Aerutajate KlubiPärnu Mai Kool0:44:07.70:20:18.0TC(13) 
398458John-Caspar JaanusPärnumaaHarmet OÜ0:44:08.90:20:19.2M(130) 
399119355Ene SaagpakkPärnumaaPärnumaa Spordiliit0:44:19.10:20:29.5NV35(34) 
40012068Katrin UbalehtPärnumaa0:44:25.30:20:35.6NV35(35) 
401121155Martha-Liset RõõmussarPärnumaaSK AltiusPärnu Kuninga tn põhikool0:44:34.20:20:44.5TC(14) 
402557Väino HallikmägiPärnumaaPärnu Jahtklubi0:44:37.80:20:48.1MV60(7) 
403558Andrus ÕmblusPärnumaaPärnu Motoklubi0:44:39.90:20:50.3MV40(59) 
404122529Kaisa PungPärnumaaSK JõuluMai Kool0:44:42.00:20:52.3TC(15) 
405123499Marina SonntakPärnumaa0:44:43.00:20:53.3NV35(36) 
406368Marek PajuHarjumaaSaku Õlletehase AS0:44:48.40:20:58.7M(131) 
407124244Eva MarksonPärnumaaJannseni Hambaravi0:45:03.30:21:13.6N(39) 
408125248Relika LuppPärnumaa0:45:13.70:21:24.0N(40) 
409245Karmo VunkPärnumaaPärnu Rotary KlubiJannseni Hambaravi0:45:18.50:21:28.8M(132) 
410126165Karin TentsHarjumaa0:45:18.70:21:29.0N(41) 
411127476Kristi RaoPärnumaa0:45:20.80:21:31.1NV35(37) 
412128237Caroliina PeetersonPärnumaaTallinna MajanduskoolPärnu Kastani Lasteaed0:45:20.80:21:31.1N(42) 
413129308Aulika KõresaarPärnumaaA2K Spordiklubi0:45:22.10:21:32.5NV35(38) 
414130166Piret PärnmaaPärnumaaTriSmile0:45:25.80:21:36.2NV45(13) 
415131396Madle SerglovJärvamaaÜhinenud Ajalehed AS0:45:27.20:21:37.5N(43) 
416392Enn HallikPärnumaaÜhinenud Ajalehed AS0:45:27.30:21:37.6MV60(8) 
417444Marek EinlaPärnumaaNOTE Pärnu OÜ0:45:36.60:21:46.9M(133) 
418528Erkki JuhansooPärnumaaPärnu Sõudekeskus Kalev0:45:43.00:21:53.3PC(21) 
419132394Triin LepaPärnumaaÜhinenud Ajalehed AS0:45:47.60:21:57.9NV35(39) 
420133291Siia JunsonPärnumaaOpel Team0:45:58.10:22:08.5N(44) 
421336Leonid TalantsevIda-VirumaaEesti Energia Spordiklubi0:46:08.10:22:18.4MV40(60) 
422134383Enela TorimHarjumaaZinZino0:46:08.40:22:18.7N(45) 
423322Jüri FeofanovPärnumaaPärnu Rotary Klubi0:46:10.60:22:20.9MV50(23) 
424135223Inge PeetersooViljandimaa0:46:11.40:22:21.7N(46) 
425413Janno MetsaPärnumaaSa.Met AS0:46:12.70:22:23.0M(134) 
426136122Saima RandPärnumaaPärnu Klubi Tervisesport0:46:15.40:22:25.7NV55(5) 
427137200Maarja LaukPärnumaaSalomon0:46:18.50:22:28.8N(47) 
42883Jaanus StrikholmPärnumaaPärnu Sõudekeskus Kalev0:46:19.10:22:29.4MV40(61) 
429138296Taaja MartšukHarjumaaTallinna Majanduskool0:46:21.20:22:31.5N(48) 
430139202Maris MällPärnumaaPärnu Vesi AS0:46:38.60:22:48.9N(49) 
431140491Kadri SchneiderPärnumaaTallinna Ülikool0:46:42.00:22:52.3N(50) 
432141283Marleen-Kirsika BraumannPärnumaaPärnu Aerutajate KlubiPärnu Mai Kool0:46:49.00:22:59.3TC(16) 
433358Joonas-Sander TammPärnumaaPärnu Koidula Gümnaasium0:46:56.50:23:06.9PA(15) 
434210Deniel ZurbiPärnumaa0:47:16.40:23:26.7PB(16) 
435142204Anneliis TomsonPärnumaaSK Altius0:47:37.80:23:48.1TC(17) 
436143123Silvia SaarniitPõlvamaa0:47:48.50:23:58.8NV55(6) 
437144409Evelyn KosubenkoHarjumaa0:47:55.20:24:05.5NV35(40) 
438145207Merilin KaskPärnumaaSK AltiusPärnu Rääma Põhikool0:48:06.40:24:16.7TB(8) 
439146268Hanna JeretPärnumaaRademar0:48:07.20:24:17.6N(51) 
440373Toomas TaltsPärnumaaGoBus Pärnu0:48:14.90:24:25.2MV50(24) 
441147378Ebe SinijärvPärnumaaJannseni Hambaravi0:48:26.50:24:36.8N(52) 
442417Marwin Joseph VirkusPärnumaaTori Põhikool0:48:40.10:24:50.4PC(22) 
443148312Pille LumprePärnumaaA2K Spordiklubi0:48:49.30:24:59.6N(53) 
444149428Helle SaegaViljandimaaSK Vanad Olümpiaalad0:49:34.10:25:44.4NV55(7) 
445150290Merike ErmPärnumaaOpel Team0:49:36.40:25:46.7N(54) 
446151252Piret SuitsoPärnumaaA2K Spordiklubi0:49:42.40:25:52.8NV55(8) 
447152446Inga PaddernikPärnumaaNOTE Pärnu OÜ0:49:43.70:25:54.0NV35(41) 
448153526Monika KunderPärnumaa0:49:47.00:25:57.4N(55) 
449154360Anett HeinamPärnumaaPärnu Ühisgümnaasium0:49:51.70:26:02.0TA(6) 
450509Ander BaumanHarjumaaKeila Gümnaasium0:50:05.50:26:15.9PC(23) 
451155508Kadri BaumanHarjumaa0:50:07.30:26:17.6NV35(42) 
452156515Karin AlavereTartumaa0:50:09.60:26:19.9NV35(43) 
453157448Külli TinastPärnumaaNOTE Pärnu OÜ0:50:24.20:26:34.5NV35(44) 
454158347Merit Hirvoja-TammPärnumaaPereauto Sõprade jooksuklubi0:51:00.90:27:11.2N(56) 
455159380Gerli SilmHarjumaa0:51:26.60:27:36.9N(57) 
456160416Janika VirkusPärnumaa0:51:35.30:27:45.6NV35(45) 
457161457Ülle UrbaPärnumaaTori Põhikool0:52:03.00:28:13.3N(58) 
458438Ain RääbisTartumaa0:52:31.30:28:41.6MV40(62) 
459162195Gerli KaugePärnumaaRiegler Kinnisvarahooldus0:52:45.30:28:55.6N(59) 
460163442Evelin PeetrisooPärnumaa0:52:59.60:29:10.0N(60) 
461164269Kairi PisaHiiumaaHOK0:53:35.90:29:46.2NV35(46) 
462165275Erge SaarePärnumaa0:56:05.10:32:15.5N(61) 
463166276Kaisa KüttPärnumaaPärnu Ülejõe Gümnaasium0:56:05.40:32:15.8N(62) 
464167342Tuuli PartsPärnumaa0:56:10.70:32:21.0N(63) 
465110Jasper SuursildPärnumaaLindi Lasteaed-algkool0:56:18.10:32:28.5PC(24) 
466168250Elbe ReiterPärnumaaPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium0:58:26.30:34:36.6TC(18) 
467169523Marko ŠimanisHarjumaaSindi Gümnaasium1:00:11.70:36:22.0TC(19) 
468170178Lia SolovjovPärnumaaOü Stykel1:01:32.90:37:43.2NV35(47) 
46917175Lea KõreHarjumaa1:04:06.70:40:17.0NV45(14) 
47074Aivar KõreHarjumaaTallinna Ülikool1:04:06.70:40:17.0MV50(25) 
47117267Mari-Liis KaljurPärnumaaHarju KEKRSK1:06:24.00:42:34.3N(64) 
472173213Signe LeppikHarjumaaKalev Chocolate Factory AS1:07:03.60:43:13.9NV35(48) 
47322Ahto JaksonSaaremaaTäppsportlasedMV40() 
47423Marten JõeveeLäänemaaKullamaa SpordiklubiKullamaa KeskkoolMJ() 
47526Siim-Sander PihuPärnumaaSK JõuluAudentesPA() 
47628Raigo KasuLäänemaaMJ() 
47740Mirko NurkHarjumaaRademarM() 
47847Neeme TeearuPärnumaaSK SaardeMV40() 
47948Rando TeearuPärnumaaSK SaardePC() 
48049Simo TeearuPärnumaaSK SaardePärnu Koidula GümnaasiumPC() 
48150Margus RandmäeHarjumaaPärnu Kahe Silla KlubiM() 
48255Ann Meriste-WhiteLäänemaaLihula GümnaasiumN() 
48358Andra PuuseppHarjumaaTäppsportlasedNV35() 
48461Ene KodasmaPärnumaaKlubi TervisesportNV55() 
48562Annela-Tekla SootsHarjumaaN() 
48663Reino KlebandPärnumaaReval Auto Esindused OÜM() 
48772Mai-Roos JõeveeHarjumaaKullamaa SpordiklubiRahumäe PõhikoolTB() 
48873Maanus JõeveeLäänemaaKullamaa SpordiklubiMV40() 
48976Merlin AlabertPärnumaaM.I MassaazikoolOÜ Mai ApteekN() 
49085Janar PähnViljandimaaVak StaierM() 
49195Tarmo PoolVälisriik/muuM() 
492103Ranno SuttPärnumaaSK JõuluUulu PõhikoolPC() 
493106Dagmar PärnPärnumaaN() 
494107Karl OrgusaarPärnumaaLindi Lasteaed-algkoolPC() 
495109Liisbeth SuursildPärnumaaPärnu Sütevaka HumanitaargümnaasiumTA() 
496121Einar HillepHarjumaaJustiitsministeeriumMV40() 
497128Eerik MuuliTartumaaTartu ÜlikoolM() 
498129Sander PriskPärnumaaPärnu Kalevi tenniseklubiPaikuse PõhikoolPB() 
499137Harmo RukkiPärnumaaSA Tuletorn FondM() 
500138Mati RukkiRaplamaaSA Tuletorn FondMV60() 
501139Carmine WintersteinRaplamaaSA Tuletorn FondPA() 
502140Kristel LusikasPärnumaaPärnu Spordikool/UcaPärnu ÜhisgümnaasiumNJ() 
503142Ainar NurmikPärnumaaFCR Media AsM() 
504143Siim OtsPärnumaaAQ Lasertool OÜM() 
505148Andris TammelaPärnumaaÜhinenud Ajalehed ASM() 
506151Kristel KaubiPärnumaaPärnu SurfiklubiNV35() 
507159Stein-Marten PoolPärnumaaPärnu VõrkpalliklubiPärnu Kuninga tn põhikoolPC() 
508164Kaili HansenPärnumaaSauga PõhikoolTC() 
509167Monika MaidlePärnumaaPärnu Kahe Silla Klubi JooksusõbradN() 
510181Pjotr HrushovHarjumaaMV60() 
511183Rasmus KaritsPärnumaaPärnu-Jaagupi GümnaasiumHalinga OÜMJ() 
512187Aavo SempelsonPärnumaaKeskkonnainspektsioonMV40() 
513188Karl-Sander SempelsonPärnumaaPärnu Sütevaka HumanitaargümnaasiumMJ() 
514191Sven SempelsonPärnumaaMV40() 
515196Jaan VehlmannHarjumaaJooksuklubi HERMESMV60() 
516199Tõnu KoppelHarjumaaSalomonMV40() 
517201Meelis MartinPärnumaaPärnu Vesi ASM() 
518211Annaliisa VaskPärnumaaJooksupartnerPärnu Sütevaka HumanitaargümnaasiumTB() 
519220Mirjam JakobsonPärnumaaSK JõuluMetsapoole PõhikoolTC() 
520228Markus Ilmar MünzerPärnumaaUjumisklubi UCAPärnu Koidula GümnaasiumPA() 
521239Gerly LuhtheinPärnumaaNV35() 
522247Rando KristalRaplamaaMTÜ Märjamaa KorvpallikoolValgu PõhikoolPC() 
523254Ott KoskPärnumaaTõnisson KinnisvaraM() 
524255Siim LäätsPärnumaaTõnisson KinnisvaraM() 
525257Martin PärnPärnumaaSK AltiusPärnu Koidula GümnaasiumPA() 
526260Jüri PärnPärnumaaSK AltiusPärnumaa KutsehariduskeskusMJ() 
527263Kai KandlaPärnumaaPärnumaa Agilityklubi Minu SõberTallinna MajanduskoolN() 
528264Sandra LeppikPärnumaaPärnumaa Agilityklubi Minu SõberPärnu Saksa TehnoloogiakoolN() 
529265Helle PersitskiLääne-VirumaaNV45() 
530274Siim RotmeisterPärnumaaPärnu MotoclubM() 
531284Tarmo RikkinenHarjumaaVAHANENMV40() 
532288Martin TrofimovPärnumaaPärnu ÜhisgümnaasiumPA() 
533294Fred LillepaPärnumaaOpel TeamM() 
534295Üllar MüüriseppPärnumaaÜM transport oüM() 
535297Paolo MogliaHarjumaaMV50() 
536299Anni SilmPärnumaaN() 
537301Hilja TohvPärnumaaNV35() 
538304Annika LaarPärnumaaWiedemanni TõlkebürooN() 
539309Kristi TehuPärnumaaA2K SpordiklubiNV35() 
540311Kaupo KoplusPärnumaaA2K SpordiklubiMV50() 
541319Marko TõllPärnumaaMOSHI OÜM() 
542320Raivo MeierHarjumaaJooksuklubi HERMESMV60() 
543328Birgit LausingHarjumaaN() 
544337Jürgo KrikuhhinPärnumaaLaieldesTallinna TehnikakõrgkoolOü WelmetM() 
545343Liia LausingHarjumaaNV45() 
546362Alvar AlamaaHarjumaaM() 
547363Anne KaunistePärnumaaRimi Eesti Food ASNV45() 
548371Gea PärnojaPärnumaaGoBus PärnuN() 
549398Raigo RõõmussarPärnumaaWendreM() 
550401Martin ViktorovitsPärnumaaAS PreabM() 
551418Vladimir RõšovTartumaaMV40() 
552429Stella AltmetsHarjumaaTC() 
553430Kätlin AtonenHarjumaaVak StaierRahandusministeeriumNV35() 
554432Kirke WilliamsonHarjumaaEesti Buss OÜNV35() 
555433Teet DoonerHarjumaaEesti Buss OÜMV40() 
556434Elmar BergmannHarjumaaEesti Buss OÜM() 
557439Anni Kadri SaarPärnumaaPärnu ÜhisgümnaasiumTA() 
558449Eve MäesaluPärnumaaNOTE Pärnu OÜN() 
559453Sander RitsPärnumaaHarmet OÜM() 
560480Õnne-Liina JakobsonHarjumaaN() 
561482Roy VaimandPärnumaaPärnu SõudeklubiMV40() 
562527Rain HallimäeHarjumaaMaanteeametMV50() 

ChampionChip Eesti - Timing & Results www.championchip.ee©

MyLaps Bibtag® 2014