Tallinna Suusateisipäevakud 2016

2. etapp - 19. jaan 2016 - Pirita Spordikeskus

4 km vabastiilis, start 19:00

Korraldaja - STAMINA Spordiklubi www.stamina.ee

Täiendatud - 19.01.2016 21:48:39 

KohtN_KohtNrNimiKlubiAlgusLõppAegVklKoht 
176ROBERT KLEN MÕISTUS19:22:35.019:34:30.00:11:55.0MN1 
24KERT KESKPAIKAlbe Team19:00:04.419:12:07.00:12:02.6M1 
35KAREL KULBIN19:00:20.319:12:36.30:12:16.1M2 
43TANEL LEVKOINÕMME SK18:59:49.319:12:12.50:12:23.3M3 
568ASSAR JÕEPERA19:12:20.019:25:03.60:12:43.7M4 
66OLIVER MÄNDLA19:00:35.019:13:25.00:12:50.0M5 
758PRIIT RANDMANN19:09:49.219:22:53.10:13:04.0M6 
852JAAN LINDGREN19:08:18.419:21:34.50:13:16.1MV 1 
959JOONAS OJA19:10:04.119:23:28.10:13:24.1M7 
108KRISTEN SOO19:01:03.219:14:32.60:13:29.5M8 
1110TANEL TEPASKENTSparta19:01:34.219:15:04.90:13:30.8M9 
1263IVO NIKLAS HERMANSON19:11:05.119:24:41.80:13:36.7MN2 
1329EERIK ÖVERUSHANSA SK19:04:19.419:17:56.90:13:37.6M10 
1454MARKUS FASTER19:08:47.719:22:31.20:13:43.5MN3 
1569VIRGO KARU19:12:34.019:26:18.10:13:44.1M11 
1618LAURI KOORT19:02:20.119:16:04.50:13:44.5M12 
1755RAUNO TIITS19:09:00.419:22:49.90:13:49.6M13 
1820ERKKI HUMMALSparta19:02:51.319:16:41.50:13:50.3M14 
197MARK LAINEVeloplus19:00:48.719:14:47.20:13:58.5M15 
2071TONI NURMEOTS19:13:07.519:27:06.40:13:58.9M16 
2113RAIKO HEIDESAUNAPUNKT19:01:48.819:15:52.00:14:03.3M17 
229EIKO TOOMSparta19:01:18.719:15:22.60:14:03.9M18 
2321LAUR LILIENBERG19:03:04.819:17:17.10:14:12.4MN4 
2425OLAVI ISRAEL19:03:48.319:18:01.90:14:13.7M19 
2524AIGAR MÄESEPPSWEDBANK SK19:03:34.519:17:59.40:14:24.9M20 
2664ALARI KANNEL19:11:35.019:26:04.00:14:29.0M21 
2715KALEV KALDASPARTA19:02:04.619:16:39.50:14:34.9M22 
2828KENRI TOPSSparta19:04:05.919:18:45.30:14:39.4MN5 
2931ALLAN KIVISELGSPARTA19:04:36.019:19:16.40:14:40.4M23 
3032VLADIMIR VINOGRADOV19:04:49.419:19:30.50:14:41.1M24 
3119AIVAR JUHANDISparta19:02:35.119:17:30.70:14:55.7M25 
3222MART NORMAN19:03:19.319:18:16.90:14:57.7M26 
3349PRIIT KOTKAS19:07:49.619:22:48.80:14:59.3M27 
3467KEVIN PAJULA19:12:05.019:27:24.30:15:19.4MN6 
35170BRITT JAASKA19:12:50.019:28:14.60:15:24.6N1 
3672RAIMO REISKA19:13:19.219:28:58.00:15:38.8M28 
3753SIIM POLSKI19:08:32.519:24:11.90:15:39.4M29 
3873VILLU TOOM19:13:33.619:29:16.30:15:42.7M30 
39236MARE ULP19:05:22.019:21:06.40:15:44.4N2 
4066GEORG SARAPUU19:11:49.619:27:46.60:15:57.1MN7 
4150HENN LINTH19:11:19.319:27:18.50:15:59.2M31 
4261KRISTJAN OK19:10:34.119:26:59.70:16:25.7M32 
4337RENE LILIENBERG19:05:35.219:22:06.30:16:31.2M33 
4448MARGUS TINNO19:07:36.519:24:09.10:16:32.6M34 
4562ALVAR LEOLA19:10:48.119:27:23.50:16:35.4M35 
4651RASMUS MÄLTON19:08:02.219:24:40.30:16:38.1MN8 
47338AILE KALJUMÄESparta19:05:49.719:22:33.30:16:43.7N3 
4840ANDRI TOPSSparta19:06:17.319:23:03.30:16:46.0M36 
49439MONIKA LÄÄNESparta19:06:06.919:23:06.20:16:59.4N4 
50560ELIZABETH JÕGI19:10:18.819:27:20.30:17:01.5NN1 
5141ARGO RAIESULA SK19:06:35.219:23:46.90:17:11.8MN9 
5234VALLO VARDJASparta19:05:09.719:22:30.20:17:20.6M37 
5375TARMO KALVISTE19:14:04.419:31:41.00:17:36.6M38 
54642KAIRE MATSON19:17:01.019:34:45.80:17:44.8N5 
55757RUTH PALLO19:09:37.619:27:33.50:17:55.9N6 
56847ELEN KAUPMEESSparta19:07:22.919:25:21.40:17:58.6N7 
5743SIIM ALATALU19:06:54.919:25:23.00:18:28.2M39 
58977EVE HERMAT19:14:21.019:33:42.70:19:21.7N8 
5956MARKO VIRU19:09:16.319:29:14.70:19:58.4M40 
6074ALO RAUN19:13:49.519:34:37.30:20:47.9M41 
611MADIS VAIKMAASPARTAM 
622TIIT ORLOVSKIELVA SKM 
6311MARGUS NAELSpartaM 
6412AIVAR VILLEMSONM 
6514PRIIT KAJARISTARTAM 
6617REGNAR LEIMANNSWEDBANKM 
6723AIVO KALJUMÄEM 
6826REEDA TUULASpartaN 
6927ERKO VIRGEPUUSWEDBANK SKM 
7030KASPAR PRUUSM 
7133ROBERT PÕLDÄÄRNÕMME SKMN 
7235KARL VEIDEBAUMNÕMME SKMN 
7344KIRKE SAARSpartaN 
7445JÜRI MARCINKEVICZSpartaM 
7546ANDRES PARTSpartaMV  
7665RENE KANNELM 

Timing & results www.championchip.ee©

MyLaps® & ChampionChip® 2016