old version: cce.championchip.ee

Tulemused

Märts 2017
05. MäR 2017
11:00 (SPORTLAND Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus)
12:00:00
38 km
12:30:00
19 km
12:15:00
3 km
04. MäR 2017
10:30 (Botniahalli, Vaasa)
10:30:00
42,2 km
10:30:00
21,1 km
Veebruar 2017
26. VEB 2017
09:00 (Otepää, Tehvandi suusastaadion)
08:50:00
34 km - FIS Worldloppet Cup
11:00:00
34 km - 2. start
14:00:00
34 km - 3. start
14:00:00
16 km
25. VEB 2017
12:00 (Espoo, Ratiopharm Arena)
12:00:00
24 h
25. VEB 2017
09:00 (Otepää, Tehvandi suusastaadion)
09:00:00
34 km - 1. start
12:00:00
34 km - 2. start
15:00:00
34 km - 3. start
15:00:00
16 km
19. VEB 2017
10:00 (Haanja, Võrumaa)
09:59:59
38 km
09:59:59
20 km
09:59:59
11 km
19. VEB 2017
10:00 (Haanja, Võrumaa)
09:59:59
38 km teatemaraton
Jaanuar 2017
29. JAN 2017
10:00 (Tallinn, Tondiraba Jäähall)
10:00:00
42,2 km
10:00:00
6 h
Detsember 2016
24. DET 2016
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:04:22
2,5 km
12:02:57
5 km
5 km koond
2,5 km koond
18. DET 2016
09:30 (Tallinn, Rocca Al Mare)
09:30:39
42,2 km
13:00:40
8,44 km
18. DET 2016
09:30 (Tallinn, Rocca Al Mare)
09:30:39
Teatemaraton
November 2016
19. NOV 2016
12:00 (Tartu, Kvissenthal)
11:59:55
5 km
#goruntartu koond
Oktoober 2016
30. OKT 2016
12:00 (Kontiolahti)
12:00:00
32 km free
12:00:00
21 km free
29. OKT 2016
12:00 (Kontiolahti)
12:00:00
32 km classic
12:00:00
21 km classic
29. OKT 2016
11:00 (Mariehamn, Aland)
11:00:02
42,2 km
11:00:02
21,1 km
11:00:02
10 km
11:00:02
5 km
23. OKT 2016
12:00 (Pärnu Rannastaadion)
12:59:57
10 km
12:59:57
10 km retk
Jooksu koond
Retke koond
16. OKT 2016
10:30 (Kuressaare ja Iide)
10:30:00
2 + 3,24 + 3 km
11:00:00
10 + 16,195 + 16 km
11:00:00
Meeskonnad
11:00:00
Naiskonnad
11:00:00
Veteranid
11:00:00
Segavõistkonnad
11:00:00
Juuniorid
11:00:00
Paarid
10:30:00
Koolid
10:30:00
3 päev - 3 km
11:00:00
3 päev - 16 km
12:00:00
2 päev - 16,195 km
11:30:00
2 päev - 3,24 km
16:29:24
1 päev - 10 km
16:00:27
1 päev - 2 km
09. OKT 2016
11:00 (Viljandi, Vabaduse plats)
10:59:52
5 km rahvajooks
12:00:00
10,4 km
12:00:00
10,4 km kõnd
02. OKT 2016
12:00:00
6,5 km
12:30:00
13,6 km
01. OKT 2016
09:00 (Tartu, Raekoja plats)
09:00:00
42,2 km
10:30:00
21,1 km
13:30:00
10 km
13:30:00
10 km kõnd
September 2016
24. SEP 2016
12:00 (SPORTLAND Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus)
11:59:01
40 km
12:44:01
18 km
24. SEP 2016
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:03:01
2,5 km
12:01:29
5 km
24. SEP 2016
12:00 (Tallinn, LIllepi park)
12:00:00
Meeskonnad
12:00:00
Naiskonnad
22. SEP 2016
17:00 (21. etapp - Nõmme terviserada)
17:00:00
4,0 km
21. SEP 2016
17:00 (21. etapp - Kadriorg)
17:00:00
4,2 km
18. SEP 2016
10:00 (Otepää - Elva)
10:00:00
89 km
13:00:00
40 km
17. SEP 2016
09:00 (Ala-Malmi Sports Park, Helsinki)
09:00:00
12 h
15:00:00
6 h
15. SEP 2016
17:00 (20. etapp - Pääsküla raba)
17:00:00
3,8 km
14. SEP 2016
17:00 (20. etapp - Pirita terviserada)
17:00:00
4,5 km
11. SEP 2016
11:00:00
Teatesõit
11. SEP 2016
09:00 (Tallinn, Vabaduse väljak)
08:59:58
42,2 km
11:59:59
21,1 km
10. SEP 2016
10:00 (Tallinn, Vabaduse väljak)
10:00:00
10 km
10:00:00
10 km kõnd/käimine
09. SEP 2016
18:30 (Tallinn, Vabaduse väljak)
19:09:59
4,6 km
08. SEP 2016
17:00 (19. etapp - Merimets)
17:00:00
3,8 km
07. SEP 2016
18:00 (12. etapp - Saku - Porter Racing)
18:02:12
L10
18:00:14
1. start
19:00:07
2. start
18:00:00
Koond
07. SEP 2016
Kesklinna sügisjooks
18:00 (Järve terviserada)
18:05:00
4,7 km
07. SEP 2016
17:00 (19. etapp - Järve terviserada)
17:00:00
4,7 km
04. SEP 2016
12:00 (PÄRNU, ENDLA TEATRI ESINE)
11:59:58
10 km
12:04:44
10 km retk
12:03:30
4,4 km ratastool
03. SEP 2016
15:00 (PÄRNU, ENDLA TEATRI ESINE)
14:59:59
3 km
01. SEP 2016
17:00 (18. etapp - Pae park)
17:00:00
4,7 km
August 2016
31. AUG 2016
17:00 (18. etapp - Pääsküla raba)
17:00:00
3,8 km
28. AUG 2016
12:05 (PIRITA SPORDIKESKUS)
12:13:54
12,5 km
27. AUG 2016
12:00 (Tallinna Veepuhastusjaam, Ülemiste)
11:59:59
14 km
11:59:59
5,5 km
Järvejooksu koond
27. AUG 2016
08:30 (Eckerö, Åland)
08:33:29
OLYMPIC
10:04:07
HALF
15:47:45
SUPERSPRINT
15:06:55
KIDS-13
15:06:55
KIDS 9-11
15:42:24
SUPERSPRINT Kids
26. AUG 2016
16:30 (Eckerö, Åland)
16:32:40
KLINGBERGS Relay
25. AUG 2016
17:00 (17. etapp - Järve terviserada)
17:00:00
4,7 km
24. AUG 2016
17:00 (11. etapp - Kalevi-Liiva - Jõelähtme SINGEL)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
17:00:00
Koond
24. AUG 2016
17:00 (17. etapp - Paljassaare)
17:00:00
6,2 km
21. AUG 2016
11:00 (Tartu, Raadi)
13:00:01
42,2 km
11:15:00
10 km
11:00:00
21,1 km
20. AUG 2016
12:00 (Tartu, A. Le Coq Spordimaja)
12:00:39
10 km
12:10:18
5 km
11:46:13
21,1 km
19. AUG 2016
17:00 (Vabaõhumuuseum)
17:00:00
Start 17:00 - 100m + 7,1km + 2,5km
19:05:00
Start 19:00 - 100m + 7,1km + 2,5km
18. AUG 2016
17:00 (16. etapp - Paljassaare)
17:00:00
6,2 km
17. AUG 2016
17:00 (16. etapp - Harku mets)
17:00:00
4,0 km
13. AUG 2016
14:00 (Törise - Aste)
14:00:14
700 m + 16,8 km + 4,5 km
11. AUG 2016
17:00 (15. etapp - Pirita terviserada)
17:00:00
3,7 km
10. AUG 2016
19:00 (Jüri terviserada)
18:59:57
4,8 km
10. AUG 2016
17:00 (10. etapp - Viimsi - velo clubbers)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
17:00:00
M60 & N40
17:00:00
Koond
10. AUG 2016
17:00 (15. etapp - Jüri terviserada)
17:00:00
4,5 km
04. AUG 2016
17:00 (14. etapp - Harku mets)
17:00:00
3,7 km
03. AUG 2016
17:00 (14. etapp - Pirita terviserada)
17:00:00
4,5 km
Juuli 2016
31. JUL 2016
12:00 (Jõgevamaa, Äksi)
11:59:15
16,9 km
12:00:00
Koond
30. JUL 2016
17:00 (Kauhava, LSK Business Park)
16:59:45
10 km
16:59:45
21,1 km
16:59:45
42,2 km
30. JUL 2016
14:00 (Kauhava, LSK Business Park)
13:59:44
5,27 km
14:45:36
21,1 km
28. JUL 2016
17:00 (13. etapp - Jüri terviserada)
17:00:00
3,5 km
27. JUL 2016
17:00 (9. etapp - Kroodi - Jõelähtme SINGEL)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
27. JUL 2016
17:00 (13. etapp - Sütiste parkmets)
17:00:00
3,5 km
22. JUL 2016
10:00 (Ida-Virumaa, Iisaku)
09:59:59
42,195 km
09:59:59
21,097 km
21. JUL 2016
23:15 (Ida-Virumaa, Iisaku)
23:25:00
42,195 km
23:25:00
21,097 km
21. JUL 2016
21:30 (Ida-Virumaa, Iisaku)
21:30:00
10,549 km
21. JUL 2016
17:00 (12. etapp - Sütiste parkmets)
17:00:00
3,5 km
21. JUL 2016
16:15 (Ida-Virumaa, Iisaku)
16:15:00
42,195 km
16:15:00
21,097 km
21. JUL 2016
16:00 (Ida-Virumaa, Iisaku)
16:00:00
24h
20. JUL 2016
19:00 (Rocca Al Mare Vabaõhumuuseum)
18:59:58
3,8 km
20. JUL 2016
17:00 (8. etapp - Pirita - CC Rota Mobilis)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
20. JUL 2016
17:00 (12. etapp - Vabaõhu muuseum)
17:00:00
3,8 km
16. JUL 2016
12:00 (Soodla - Kõrvemaa)
12:00:00
350 m + 22 km + 4 km
14. JUL 2016
17:00 (11. etapp - Viimsi terviserada)
17:00:00
3,4 km
13. JUL 2016
17:00 (7. etapp - Tähetorni - velo clubbers)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
13. JUL 2016
17:00 (11. etapp - Kadrioru park)
17:00:00
4,2 km
07. JUL 2016
14. STAMINA Tervisejooks ja - kõnd
17:00 (10. etapp - Pae park)
17:00:00
4,7 km
06. JUL 2016
14. STAMINA Tervisejooks ja - kõnd
17:00 (10. etapp - Harku mets)
17:00:00
3,7 km
03. JUL 2016
12:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
11:59:58
150 m + 9 km + 3 km
03. JUL 2016
10:00 (Lahti, Lahden Urheilukeskus)
10:00:05
130km kilpa Miehet
10:00:34
130km royal Miehet
10:01:46
50km kunto Miehet
10:00:05
130km kilpa Naiset
10:00:34
130km royal Naiset
10:01:46
50km kunto Naiset
02. JUL 2016
12:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
11:59:24
10,8 km
12:00:00
Koond
02. JUL 2016
11:00 (Paloheinä - Helsinki, SONERA stadion)
11:02:13
11 km
11:30:55
20 km
Juuni 2016
29. JUN 2016
17:00 (6. etapp - Kiili - CC Rota Mobilis)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
27. JUN 2016
19:00 (Kuressaare staadion)
19:03:19
5000 m
25. JUN 2016
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
12:00:00
10km
12:00:00
Tiimid
24. JUN 2016
138. Pööripäevajooks - jooks suvesse
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:04:03
2,5 km
12:02:26
5 km
22. JUN 2016
15:00 (Tori - Paikuse - Pärnu, Rüütli plats)
14:59:36
42,2 km
16:44:36
21,1 km
17. JUN 2016
19:00 (Nõmme Spordikeskus)
19:01:12
100 m + 12 km + 3 km
19:00:00
Koond
16. JUN 2016
17:00 (9. etapp - Nõmme terviserada)
17:00:00
4,0 km
15. JUN 2016
17:00 (9. etapp - Saunapunkti terviserada)
17:00:00
3,5 km
11. JUN 2016
11:00 (Narva, Vabaduse väljak)
11:00:00
21,1 km
14:00:00
7 km
09. JUN 2016
17:00 (8. etapp - Saunapunkti terviserada)
17:00:00
3,0 km
08. JUN 2016
19:00 (Nõmme Spordikeskus)
19:00:11
4 km
08. JUN 2016
17:00 (5. etapp - Keila-Joa - CC Rota Mobilis)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
08. JUN 2016
17:00 (8. etapp - Nõmme terviserada)
17:00:00
4,0 km
05. JUN 2016
12:00 (Rapla, SELVER'i parkla)
12:24:48
5 km
11:59:48
10 km
04. JUN 2016
12:00 (Hiiumaa, Kassari)
11:59:02
42,2 km
14:00:02
21,1 km
15:00:37
10 km
15:59:02
7,8 km
15:59:02
4,7 km
02. JUN 2016
17:00 (7. etapp - Ülemiste mets)
17:00:00
4,0 km
01. JUN 2016
17:00 (4. etapp - Haapse - Jõelähtme Singel)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
01. JUN 2016
17:00 (7. etapp - Pääsküla raba)
17:00:00
4,4 km
Mai 2016
29. MAI 2016
10:30 (Tartu, Turu tn)
10:29:59
56 km
11:00:00
135 km
28. MAI 2016
14:30:00
145,5 km
28. MAI 2016
12:00 (Tallinn, Harku järve rand)
11:59:35
6,8 km
27. MAI 2016
11:15:40
190 km
26. MAI 2016
17:00 (6. etapp - Pääsküla raba)
17:00:00
3,8 km
25. MAI 2016
17:00 (3. etapp - Saustinõmme - Porter Racing)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
25. MAI 2016
17:00 (6. etapp - Ülemiste mets)
17:00:00
4,0 km
21. MAI 2016
18:00 (Pirita Spordikeskus)
18:00:00
21 km
18:05:00
8 km
21. MAI 2016
13:00 (Tallinna Lauluväljak)
13:00:01
7 km
13:00:00
7 km kepikõnd
13:00:00
7 km käimine
21. MAI 2016
Kokkola Ultra Run
12:00 (Kokkolan Urheilutalo)
12:00:00
6h
12:00:00
12h
12:00:00
24h
06:30:00
42,2 km
19. MAI 2016
17:00 (5. etapp - Harku mets)
17:00:00
4,3 km
18. MAI 2016
17:00 (5. etapp - Pirita Spordikeskus)
17:00:00
4,5 km
15. MAI 2016
09:00 (Viimsi, Randvere tee)
13:59:38
11,1 km
11:59:37
21,6 km
09:01:08
42,9 km
13:59:38
11,1 km KK
14. MAI 2016
12:00 (Tartu, TÜ Spordihoone)
11:59:39
10 km
11:59:39
10 km KK
12. MAI 2016
17:00 (4. etapp - Kadriorg)
17:00:00
4,3 km
11. MAI 2016
19:00 (Järve mets)
18:59:58
4,7 km
11. MAI 2016
17:00 (2. etapp - Kakumäe - velo clubbers)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
11. MAI 2016
17:00 (4. etapp - Järve terviserada)
17:00:00
4,7 km
08. MAI 2016
11:00 (Otepää - Elva)
11:00:00
10 km
11:00:00
23 km
11:00:00
10km KK
11:00:00
23km KK
05. MAI 2016
17:00 (3. etapp - Järve terviserada)
17:00:00
3,7 km
04. MAI 2016
17:00 (3. etapp - Pae park)
17:00:00
4,8 km
01. MAI 2016
12:00 (Viljandi Linnastaadion)
12:00:00
11,4 km
12:10:00
11,4 km kepikõnd
Aprill 2016
30. APR 2016
12:00 (Kuressaare)
11:59:59
5 km
11:59:59
10 km
11:59:59
5 km matk
28. APR 2016
17:00 (2. etapp - Pirita Spordikeskus)
17:00:00
3,7 km
27. APR 2016
17:00 (1. etapp - Humala - Porter Racing)
17:00:00
L10
17:00:00
M/N12
17:00:00
M/N14
17:00:00
M/N16
17:00:00
Põhiklass M
17:00:00
Põhiklass N
27. APR 2016
17:00 (2. etapp - Nõmme Spordikeskus)
17:00:00
4 km
24. APR 2016
12:15 (SPORTLAND Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus)
12:59:45
6 km
12:14:45
16 km
21. APR 2016
17:00 (1. etapp - Vabaõhumuuseum)
17:00:00
3,6 km
21. APR 2016
15:00 (Rahvusooper ESTONIA)
15:00:00
500 m
20. APR 2016
17:00 (1. etapp - Kadriorg)
17:00:00
4,3 km
17. APR 2016
13:00 (Pirita rannapromenaad - Russalka kuni Pirita hotell)
13:02:26
13:00 - 3,2km
12:12:57
12:00 - 3,2km
17. APR 2016
10:00 (Rannametsa, Pärnumaa)
10:00:00
5,4 km koertekross
13:00:01
8,3 km
13:00:01
Luiteretk
16. APR 2016
13:01:03
3,2 km
09. APR 2016
13:00 (Tartu Sanatooriumi parkmets)
13:00:10
7 km
02. APR 2016
11:00 (Haapsalu staadion)
10:59:45
10 km
Märts 2016
20. MäR 2016
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:03:40
2,5 km
12:02:09
5 km
05. MäR 2016
10:30 (Botniahalli, Vaasa)
10:30:00
42,2 km
10:30:00
21,1 km
01. MäR 2016
Tallinna Suusateisipäevakud 2016
19:00 (Nõmme Spordikeskus)
19:00:00
6 km
Veebruar 2016
27. VEB 2016
12:00 (Espoo, Ratiopharm Arena)
12:00:00
24 h
21. VEB 2016
09:00 (Otepää - Elva)
16. VEB 2016
19:00 (Nõmme Spordikeskus)
19:00:00
4,2 km vaba
14. VEB 2016
10:00 (Tampereen Messu- ja Urheilukeskus)
10:00:00
42,2 km
12:00:00
21,1 km
14. VEB 2016
09:00 (Otepää, Tehvandi)
06. VEB 2016
11:00 (SPORTLAND Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus)
11:00:00
Avatud rada
02. VEB 2016
19:00 (Nõmme Spordikeskus)
19:00:00
4 km vaba
Jaanuar 2016
31. JAN 2016
10:00 (Tondiraba hall)
11:58:15
42,2 km
11:58:15
6 h