V Kõva Mehe Jooks

 
Koht Nkoht Nr Nimi Klubi Võistkond Aeg 1_3km
1   219 TAMMEMÄE JOOSEP Viljandi suusaklubi PÄKAD 45:47.9 4:28.9
2   25 BALGABAEV RAVSHAN xcsport.eu XC SPORT 45:51.4 4:32.8
3   166 PIIRSALU MEELIS Kaitsevägi/Lennubaas KAITSEVÄGI/LENNUBAAS 45:57.0 4:28.4
4   1 AADLI ERKKI Saue Tammed PARIM ENNE MÖÖDAS 46:02.4 4:29.6
5   102 LINKOV STEVEN Kaitsevägi/Lennubaas KAITSEVÄGI/LENNUBAAS 46:56.4 4:30.3
6   69 KILK AIN     47:08.3 4:27.6
7   92 LAINESTE ANDRES Vanamõisa SK VANAMÕISA SK STAMINA 47:30.8 4:40.1
8   112 MALSROOS LAURI Kaitsevägi/Lennubaas KAITSEVÄGI/LENNUBAAS 47:42.4 4:31.1
9   62 KAUGE SIIM TABASALU TRIATLONIKLUBI XC SPORT 47:46.8 4:31.1
10   11 ABRAM ALAR SK Saue Tammed PARIM ENNE MÖÖDAS 47:55.6 4:28.0
11   226 TOMBERG RAUL Tabasalu Ujumisklubi   48:42.2 4:38.3
12   181 REHELEM STEVEN   MÕTTEID POLE 48:44.0 4:30.7
13   28 DZJUBA ILJA Stamina SK PÄKAD 49:01.2 4:26.9
14   192 SAGAJA MARTIN Eesti Raudtee SK VANAMÕISA SK STAMINA 49:15.2 4:30.0
15   95 LAUR MIKK KJK Lõunalõvi   49:40.6 4:31.3
16   155 PARVE HEIKKI     51:06.0 4:46.7
17   104 LOKK SULEV Stamina SK XC SPORT 51:23.6 4:53.1
18   70 KINGO GUNNAR Westline Team   51:25.7 5:02.4
19   126 MILJAN INGO   TEAM BONSUNA 51:35.0 5:04.5
20   48 JÄRVI ESKO     51:46.3 4:33.1
21   157 PEDARI AIMAR Saue Spordiklubi   51:53.3 5:16.7
22   202 SILD LASSE Grüps   51:54.2 5:10.5
23   135 NAGEL KARL- GUSTAV SK Aaspere SK AASPERE 52:02.7 4:31.9
24   234 TÕNISMÄE MAREK Vanamõisa SK VISKIKLUBI 52:31.5 5:01.2
25   44 ILU TAAVI     52:42.8 4:58.3
26   31 EPNER INDREK Vanamõisa SK VISKIKLUBI 52:44.3 5:13.1
27   163 PIHELGAS PEEP Tigu Kurvis TIGU KURVIS 52:45.4 4:55.7
28   250 HORM KOIT-GERT CFC SPORDIKLUBI   53:08.6 4:28.8
29 1 253 RIHMA ANNIKA SPORTKESKUS.EE PARIM ENNE MÖÖDAS 53:16.5 4:58.4
30   198 SEPP ALEKSANDR     53:33.5 5:08.4
31   152 PALM MART     53:36.3 4:55.0
32   66 KESKÜLA URMO   VISKIKLUBI 53:41.9 5:11.4
33   199 SEPPEL ANDRES Ltn.Gobelääni Lendav Tsirkus TEAM BONSUNA 53:46.1 5:12.2
34 2 133 MÄGI MERILL Stamina SK PÄKAD 53:50.1 5:03.7
35   191 SAETALU ANDRES     54:00.3 5:08.7
36   184 RIIMAA MATI   KULUX 54:03.7 5:17.4
37   185 RIKS RANDO SK Aaspere SK AASPERE 54:13.5 4:57.9
38   138 NILK ANDRUS Jooksja   54:15.5 5:15.9
39   6 AALDE ERLEND Aalde AALDEKESED 54:19.8 5:05.8
40   26 BESSONOV SERGEI     54:24.6 5:01.3
41   176 RAMPE RAIN     54:27.7 5:13.9
42   197 SEIER ERKI     54:41.0 5:19.4
43   27 BILOZOR KONSTANTIN   ELUJOOKS 54:47.2 5:15.0
44   174 RAAP ILMAR meie   54:54.0 5:17.5
45 3 23 ARRO LIIS-GRETE Stamina SK PÄKAD 55:03.3 5:10.1
46   101 LILLIPUU KAUR TALLINNA ÜLIKOOL   55:16.7 4:57.0
47   18 ANSPER AREN   TEAM BONSUNA 55:20.5 5:03.4
48 4 153 PAPUNEN KAJA     55:34.7 5:15.4
49   52 KAMS UKU SK Aaspere SK AASPERE 55:46.1 5:00.3
50   113 MARTIN JÖRGEN     56:56.4 5:55.5
51   189 RÜGA RAUNO Helmes HELMES 57:09.2 5:32.1
52   149 PAAP KIMMO   MÕTTEID POLE 57:16.4 5:18.8
53   71 KINGO PRIIT Westline Team   57:25.2 5:41.0
54   244 KRISTER RASMUS     57:32.3 5:54.4
55   235 TÕNISMÄE TIIT Vanamõisa SK VISKIKLUBI 57:36.9 5:27.7
56   46 JÕESAAR RAINER     57:36.9 5:36.4
57   180 RAUN RAIN     57:40.6 5:11.3
58   122 MERE MAUR     57:44.4 5:33.9
59   196 SATSI ÜLLAR     57:47.2 5:43.5
60 5 58 KARLÕŠEVA ALJONA     57:55.5 5:42.3
61   110 MAADE KRISTJAN     57:57.1 5:18.9
62   56 KAPP TARVO Kükametsa PK   58:03.6 5:31.5
63   162 PIHEL MICHEL DSV Running Team DSV RUNNING TEAM 58:05.6 5:41.9
64   262 RUHNO TAIVO     58:14.6 5:22.7
65   40 HUMMAL ERKKI     58:22.6 5:36.7
66   129 MUSTASAAR RENE Helmes HELMES 58:25.4 5:15.0
67   223 TIHHONOV MAREK     58:26.0 6:10.1
68   233 TULF TAAGO Samsung Sports Academy   58:27.8 6:01.8
69   173 PÄRNPUU ELVIS     58:31.4 5:34.7
70   32 ERLENHEIM KARL   ELUJOOKS 58:35.8 5:32.1
71   264 LEHTLA REIGO MTÜ CD24H   58:42.6 5:46.8
72   194 SAMARÜÜTEL TAAVI   EKSINUD 58:54.5 6:12.4
73   68 KIITAM URMO Kalevi Jalgrattakool   59:03.9 4:56.0
74 6 5 AALDE ELERIIN Aalde AALDEKESED 59:07.5 5:39.1
75   160 PERTEL TARMO     59:19.6 6:23.3
76   254 LAASIK MAREK   TEAM BONSUNA 59:25.0 5:07.5
77   172 PÕLGAST PRIIT Vanamõisa SK VANAMÕISA SK STAMINA 59:25.9 5:39.3
78   256 KASEMETSA OVE-KRISTJAN SK NÕVA   59:32.0 5:06.3
79 7 37 HANGA KAROL Kose SK   59:43.2 5:29.0
80   38 HANGA KNUT     59:44.2 5:28.9
81   141 NOKKUR LEMBIT     59:49.7 5:58.4
82   183 REMMA RONALD Karums Killers   59:54.6 5:44.6
83   13 AHTIJAINEN RIHO   RTM 59:57.6 5:45.1
84   4 AALDE EGERT Aalde AALDEKESED 1:00:05.3 5:46.0
85   85 KÄÄRD JANEK Elujooks ELUJOOKS 1:00:05.3 5:51.5
86   177 RANDMA ALAR Tigu Kurvis TIGU KURVIS 1:00:27.9 5:26.4
87   39 HILLEP EINAR Justiitsministeerium   1:00:39.5 5:53.5
88   99 LIIVER AIMAR     1:01:09.8 5:55.8
89   98 LIIV ELVAR Liivide SK LIIVIDE SK 1:01:22.5 5:30.0
90   147 OSMIN MARTIN Vanamõisa SK ROOMAJAD 1:01:27.3 6:01.1
91   240 VERNIK MART     1:01:57.0 6:09.4
92   119 MEIBAUM MADIS     1:02:18.5 5:08.9
93   179 RASS PERTTI     1:02:30.7 6:18.1
94   248 KADAK URMAS   MILLIMALLIKAS 1:02:30.8 6:11.9
95   57 KARDAKOV ALEKSANDR     1:02:52.2 6:14.6
96   136 NAUKA RAGNAR     1:03:02.5 6:04.8
97 8 127 MITT MARGIT     1:03:09.7 6:20.5
98 9 115 MATSON KAIRE   SUUSANAISED 1:03:15.2 5:29.4
99   9 AAVIKSOO AIN     1:03:29.0 6:02.7
100   114 MARTINSON ALO Sidepataljon   1:03:31.2 6:17.2
101   229 TREES MIHKEL   AT 1:03:34.5 5:50.4
102   210 ŠIPILOV VITALI     1:03:38.6 6:05.8
103   33 FIMBERG VELJO     1:03:43.5 6:05.6
104   65 KENNIK OLIVER     1:03:49.9 7:00.1
105 10 236 UNDRITS AIRI     1:03:56.3 6:08.0
106   228 TREES MARGUS   AT 1:04:01.5 5:50.4
107   216 TAMM BRUNO CC Rota Mobilis   1:04:04.7 6:00.3
108   41 HÄMÄLÄINEN KEIO     1:04:08.6 5:16.4
109   45 JAHILO VALDO   MÕTTEID POLE 1:04:13.0 6:15.5
110   123 MERESMAA JAN DSV Running Team DSV RUNNING TEAM 1:04:14.4 6:18.4
111   204 SINISALU ANDRES KimaRillen ROOMAJAD 1:04:21.6 6:03.2
112   36 HALLIMÄE RAIN     1:04:26.8 6:18.6
113   243 VUTT VIRGO     1:04:58.0 5:44.4
114   79 KUUSEMETS RAUNO Väike-Maarja RSK   1:05:07.1 5:57.5
115 11 161 PETUHOV ARTJOM     1:05:14.3 6:40.7
116   217 TAMM HALLAR   RTM 1:05:26.9 6:34.2
117   78 KUTTI KULDAR     1:05:50.5 6:22.4
118   231 TŠEREDNIK ANDREI     1:05:53.2 6:12.2
119   263 HAAS FRED     1:06:04.7 5:52.3
120   238 VARBLAS EVERT     1:06:10.4 6:21.1
121   222 TIHHONOV KLAUS ERIK     1:06:12.3 6:31.7
122   47 JÕGI MARKO   MILKA 1:06:14.7 6:21.4
123   241 VILBASTE INDREK   EKSINUD 1:06:23.0 6:33.1
124   29 EBOLDT MART Tigu Kurvis TIGU KURVIS 1:06:29.5 5:58.7
125   64 KELLO GERT Logica   1:06:58.8 6:41.8
126   12 ADAMSON ALLAN   MINICLIP 1:07:03.3 6:04.1
127   251 GURKIN VIKTOR     1:07:05.9 5:54.0
128 12 151 PAJUSTE HELIS HP-Sport team HP SPORT TEAM 1:07:06.2 6:08.8
129   188 RÕUK OLLE     1:07:10.2 6:22.2
130   159 PEEKMAN ANDRES     1:07:20.6 6:50.4
131   150 PAJUSTE HEIKI HP-Sport team HP SPORT TEAM 1:07:29.6 6:09.4
132   53 KANGRO JOAN Tiit Soku korvpallikool   1:07:34.8 5:44.1
133 13 212 ZAKRISSON ÜLLE     1:07:38.5 6:25.8
134   14 AHTIJAINEN RISTO   RTM 1:07:46.8 6:35.2
135   260 JAKOBSON MIKK   PANOMEHED 1:08:00.9 8:02.5
136   106 LOOSKARI ANTI   AT 1:08:04.2 6:58.1
137   213 ZIRNASK VILLU Stamina SK   1:08:07.7 6:13.6
138   108 LÕHMUS MIKK     1:08:19.7 5:57.0
139 14 74 KRESMER KRISTIINA CFC Spordiklubi   1:08:21.8 6:06.8
140 15 142 NURMIK HELENA CFC Spordiklubi   1:08:21.9 6:06.7
141   15 ALTMETS MIKK adidas   1:08:24.7 6:41.3
142   186 ROOS CHRISTMAN     1:08:27.3 6:03.9
143   87 LAAN URMAS Tigu Kurvis TIGU KURVIS 1:09:07.7 6:10.3
144   117 ULLA TARMO     1:09:13.1 6:14.9
145   200 SIBUL TARMO   EKSINUD 1:09:20.4 6:46.7
146   59 KARU STEN     1:09:23.6 5:43.5
147   259 NÕVA URMAS ISB   1:09:26.6 6:07.6
148   205 SINIVEE RAIMOND     1:09:41.0 6:51.4
149   182 REHTLA RENNO     1:09:44.5 6:28.8
150   178 RANDMA OLEV Tigu Kurvis TIGU KURVIS 1:09:48.6 6:11.4
151   72 KIRS RASMUS HP-Sport team HP SPORT TEAM 1:09:51.9 6:35.8
152 16 20 ANTONS MAILI SK Ambla PAMP 1:09:52.0 6:24.3
153   63 KELL AARNE ABB AS   1:09:52.8 6:44.9
154   121 MELNIK PRIIT     1:10:04.3 6:37.8
155 17 83 KUUSLER KAI   NÄHTAMATUD 1:10:09.4 7:01.7
156   148 OTS AIVAR Samsung Sports Academy   1:10:16.1 6:59.0
157   215 TAMBERG TAUNO     1:10:28.4 6:40.0
158 18 77 KUTTI ELINA     1:10:30.8 6:25.6
159   139 NOKKUR ANTS     1:10:34.4 6:30.2
160   137 NIGOL MARGUS   NÄHTAMATUD 1:10:42.1 7:02.7
161 19 171 PRUUS BIRGIT   MILKA 1:10:59.3 6:40.0
162 20 116 MATVEJEVA JANA Vargamäe PAMP 1:11:16.9 6:27.7
163 21 165 PIIRMETS PILLE-RIIN     1:11:32.9 6:35.1
164 22 80 KUUSK KADI   MILLIMALLIKAS 1:11:40.8 6:30.3
165 23 67 KIINROS KRISTIINA Eesti Raudtee SK   1:11:44.1 6:33.0
166   84 KÄLLO ROMMI     1:11:50.2 7:01.9
167 24 239 VELVE URSEL Samsung Sports Academy   1:11:53.3 6:58.8
168   50 KALLASTE PRIIT Panomehed PANOMEHED 1:12:03.1 7:57.3
169 25 55 KANGUR LILYDA     1:12:06.7 6:21.8
170   16 ANDLA OLAVI Blue Drum   1:12:26.0 6:17.3
171 26 169 PLOOMPUU RIIKA Hansa SK PAMP 1:12:28.2 6:29.4
172   34 GREEBE ALPO     1:12:34.5 6:13.5
173   100 LILLE VEIKO     1:12:39.3 6:11.2
174   120 MELNIK MEELIS     1:12:40.4 6:38.6
175   88 LAANEARU JANEK     1:12:44.7 7:01.5
176   206 SOONE RAIN   KULUX 1:13:03.5 6:19.5
177   86 KÜTT RAUL   NÄHTAMATUD 1:13:12.8 7:02.7
178   227 TOMUSK GEORG VOLDEMAR     1:13:36.7 6:33.6
179   24 AUSMEES HENRI     1:13:36.7 6:33.9
180 27 242 VOLMERSON LIINA Eesti AGA Spordiklubi   1:13:43.0 6:57.7
181   76 KUHLBACH HANNES SEB   1:13:46.3 6:48.5
182   30 ELKEN AIVO   KULUX 1:14:12.9 6:31.5
183   164 PIHKVA ARNE Tallinna lennujaama SK   1:14:22.0 6:51.6
184 28 156 PAULUS SILJA   ELUJOOKS 1:14:25.9 6:28.9
185   252 TAEL SULEV     1:14:40.0 6:43.7
186   195 SATSI ALLAR     1:15:27.2 5:48.4
187 29 109 LÄÄN ANNE-LY   MILLIMALLIKAS 1:15:27.3 6:38.5
188 30 168 PILV VILVE   PAMP 1:15:35.0 6:42.7
189 31 230 TREU MERILIN   MILKA 1:15:48.9 6:50.4
190 32 247 JALLAI JANELI STAMINA SUUSANAISED 1:16:07.8 7:13.3
191   3 AALAM ASKO     1:16:20.8 7:11.6
192   105 LOOSAAR MEELIS     1:16:22.2 7:12.7
193   73 KIVIMÄE VILLU     1:16:23.3 7:14.8
194   43 ILJIN ERKO KV Logistikakeskus   1:16:27.6 5:56.6
195   187 ROOST GERT Sidepataljon   1:16:44.2 6:59.6
196 33 10 AAVIKSOO ALICE     1:16:48.6 6:42.3
197   143 OAGO REINO     1:17:05.3 6:44.0
198   257 KASEMETSA INGVAR SK NÕVA   1:17:17.6 5:59.8
199 34 125 METSAMAA ANNELI Eesti AGA Spordiklubi   1:17:33.6 6:57.2
200   224 TINN AARE     1:17:35.9 7:26.9
201   97 LIIV DAIMAR Liivide SK LIIVIDE SK 1:18:42.3 6:52.7
202 35 128 MULLA KAJA Stamina SK   1:19:13.1 7:08.9
203   249 KADAK KARL-JOHANNES   MILLIMALLIKAS 1:19:14.5 6:23.7
204 36 145 ORAV JUULA HP-Sport team HP SPORT TEAM 1:19:22.6 7:05.1
205 37 22 ANVELT AILI   ROOMAJAD 1:19:51.9 6:47.9
206   146 ORAV RAINER     1:21:04.6 6:36.7
207   2 AADLI MARTIN   PARIM ENNE MÖÖDAS 1:21:15.4 6:31.9
208 38 158 PEEBO MARGIT   SUUSANAISED 1:21:17.4 7:37.8
209 39 265 MAHKVEI MAIRE HANSA SK   1:21:28.8 7:03.3
210 40 245 JÕESAAR HEIDI     1:22:06.0 6:40.6
211   246 ROSENBERG MARTIN MÕMM   1:22:06.6 6:46.5
212   167 PIIRSALU ANDRE     1:22:38.9 6:31.7
213 41 232 PIIR KATE DSV Running Team DSV RUNNING TEAM 1:23:01.3 6:57.3
214   258 KALLAS PEETER-KOIT SK NÕVA   1:24:46.2 6:18.0
215 42 107 LOOSKARI MAIA   AT 1:25:20.5 7:30.1
216 43 214 TAEVERE KÄTLIN     1:25:29.4 7:33.3
217 44 7 AARING KERTTU     1:25:34.6 7:16.7
218 45 140 NOKKUR KADRI     1:26:14.4 7:06.6
219   170 PROODE ANDRES     1:26:35.1 6:54.8
220 46 49 JÜRISSON HELI     1:26:59.1 7:28.3
221 47 96 LIIV ANNIKA   LIIVIDE SK 1:27:10.2 6:53.5
222   255 ILJIN ERKI-STEN     1:27:36.1 6:49.7
223 48 21 ANTSON MERLE     1:28:02.2 7:08.2
224 49 42 IITAL MERILIN     1:28:03.8 7:08.5
225 50 93 LAKUR LIINA Helmes HELMES 1:28:59.9 7:45.8
226   175 RAIE ARGO Keila Swimclub   1:29:49.4 7:39.9
227 51 211 ZAHHAROVA OKSANA     1:30:09.4 7:35.7
228   130 MUTLI MARTTI   AT 1:31:14.6 7:39.7
229   90 LAINES ILMAR     1:31:54.6 7:52.1
230 52 89 LAINES ANNELI     1:31:54.6 7:52.5
231 53 75 KRUTTO ANNE     1:32:35.9 8:31.9
232   124 METS MEELIS Helmes HELMES 1:32:54.4 7:44.4
233 54 131 MÄGI ASTRIT     1:33:10.5 7:52.9
234   132 MÄGI ERIK   MINICLIP 1:35:44.0 8:06.2
235   261 VAADERPASS TANIEL PANOMEHED PANOMEHED 1:39:52.4 9:29.9
236 55 82 KUUSKMANN KARINA   MINICLIP 1:40:43.0 7:31.0
237 56 134 MÄHAR EPP     1:42:58.8 8:32.3
238   203 SILDEBERG TAAVI     1:43:06.3 8:01.8