vana versioon: cce.championchip.ee

Tulemused

Juuli 2023
08. JUL 2023
MARU Järvejooksude 3. etapp
12:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
12:00:00
10,7 km
12:10:00
2 km Pargijooks
MARU Järvejooksud 2023
01. JUL 2023
12:00 (Nõo - Veskijärv)
12:00:00
Lastetriatlon
13:15:00
Triatlon
Juuni 2023
28. JUN 2023
9. etapp
16:00 (9. etapp - Järve terviserada)
16:00:00
4,6 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
27. JUN 2023
5. etapp - Pärnu rand
18:45 (Pärnu)
18:45:33
3000 m
23. JUN 2023
42. hooaeg - 2 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:01:34
5 km
12:02:59
2,5 km
5 km koond
2,5 km koond
21. JUN 2023
8. etapp
16:00 (8. etapp - Merimetsa terviserada)
16:00:00
3,6 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
14. JUN 2023
7. etapp
16:00 (7. etapp - Nõmme terviserada)
16:00:00
4 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
13. JUN 2023
4. etapp - Pärnu rand - Surf Center
18:45 (Pärnu rand - Surf Center)
18:44:50
3000 m
Pärnu Aastajooks 2023
10. JUN 2023
11:00 (Narva)
11:00:00
21,1 km
13:00:00
5 km
Eesti MV 21,1 km mehed
Eesti MV 21,1 km naised
Narva 5 km
Narva 21 km
07. JUN 2023
16:00 (6. etapp - Pääsküla raba)
16:00:00
5,0 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
04. JUN 2023
10 km - Saunapunkt
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
11:59:59
10 km
04. JUN 2023
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
11:59:59
10 km
Kaitseväe tiimid
03. JUN 2023
15:00 (Saunapunkt, Saue vald)
15:00:00
2,5 km Kõva Tiimi jooks
Kõva Mees Tiimid
Mai 2023
31. MAI 2023
16:00 (5. etapp - Saunapunkt)
16:00:00
4,2 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
30. MAI 2023
3. etapp - Pärnu Vallikäär
18:45 (Pärnu)
18:45:08
1500 m
Pärnu Aastajooks 2023
28. MAI 2023
09:30 (Eesti Rahva Muuseum - Turu tän)
09:30:00
27 km
10:00:00
60 km
11:00:00
128 km
UCI Gran Fondo World Series (M)
UCI Gran Fondo World Series (F)
27. MAI 2023
09:30 (Rapla, SELVER'i parkla)
09:00:00
Capital Mill 42,2 km
09:00:00
HARVIKER 21,1 km
13:00:00
PAE FARMER 5 km noortejooks
13:00:00
SPORTLAND 5 km
14:30:00
ATLA 10 km
24. MAI 2023
16:00 (4. etapp - Botaanikaaed)
16:00:00
5,0 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
20. MAI 2023
13:00 (Tallinna lauluväljak)
11:00:00
RIMI Tütarlastejooks 3 km
13:00:00
7 km jooks
13:00:00
7 km käimine
17. MAI 2023
16:00 (3. etapp - Pirita Velodroom)
16:00:00
3,8 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
16. MAI 2023
2. etapp - Pärnu Vallikäär
18:45 (Pärnu)
18:45:15
1500 m
14. MAI 2023
09:30 (Tartumaa Tervisespordikeskus)
09:00:00
42,2 km
11:00:00
21,1 km
12:00:00
5 km
13:00:00
10 km
10. MAI 2023
16:00 (2. etapp - Vabaõhumuuseum)
16:00:00
4,2 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
06. MAI 2023
13:00 (Kuressaare staadion)
13:00:00
10 km
13:15:00
5 km
06. MAI 2023
13:00 (Jõulumäe Tervisekeskus)
13:09:35
T U14 1 km
13:24:19
P U14 1 km
13:39:17
T U16 1,5 km
13:54:50
P U16 2 km
14:14:01
N U18 2 km
14:34:25
M U18 3 km
14:54:17
N U20 3 km
15:18:54
M U20 3 km
15:38:41
N / N U23 4 km
16:04:38
M / M U23 4 km