veca versija: cce.championchip.ee

Rezultāti

Jūlijs 2023
11. JUL 2023
6. etapp - Pärnu rand - SURF CENTER
18:45 (Pärnu)
18:44:36
3000 m
09. JUL 2023
150 m + 8,8 km + 3,3 km
11:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
11:00:00
PARGITRIATLON
Pühajärve sportlikum 2023
08. JUL 2023
MARU Järvejooksude 3. etapp
12:00 (Pühajärve Puhkekeskuse park)
12:00:00
10,7 km
12:10:00
2 km Pargijooks
MARU Järvejooksud 2023
01. JUL 2023
12:00 (Nõo - Veskijärv)
12:00:00
Lastetriatlon
13:15:00
Triatlon
Jūnijs 2023
28. JUN 2023
9. etapp
16:00 (9. etapp - Järve terviserada)
16:00:00
4,6 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
27. JUN 2023
5. etapp - Pärnu rand
18:45 (Pärnu)
18:45:33
3000 m
23. JUN 2023
42. hooaeg - 2 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:01:34
5 km
12:02:59
2,5 km
5 km koond
2,5 km koond
21. JUN 2023
8. etapp
16:00 (8. etapp - Merimetsa terviserada)
16:00:00
3,6 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
14. JUN 2023
7. etapp
16:00 (7. etapp - Nõmme terviserada)
16:00:00
4 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
13. JUN 2023
4. etapp - Pärnu rand - Surf Center
18:45 (Pärnu rand - Surf Center)
18:44:50
3000 m
Pärnu Aastajooks 2023
10. JUN 2023
11:00 (Narva)
11:00:00
21,1 km
13:00:00
5 km
Eesti MV 21,1 km mehed
Eesti MV 21,1 km naised
Narva 5 km
Narva 21 km
07. JUN 2023
16:00 (6. etapp - Pääsküla raba)
16:00:00
5,0 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
04. JUN 2023
10 km - Saunapunkt
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
11:59:59
10 km
04. JUN 2023
12:00 (Saunapunkt, Saue vald)
11:59:59
10 km
Kaitseväe tiimid
03. JUN 2023
15:00 (Saunapunkt, Saue vald)
15:00:00
2,5 km Kõva Tiimi jooks
Kõva Mees Tiimid
Maijs 2023
31. MAIJS 2023
16:00 (5. etapp - Saunapunkt)
16:00:00
4,2 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
30. MAIJS 2023
3. etapp - Pärnu Vallikäär
18:45 (Pärnu)
18:45:08
1500 m
Pärnu Aastajooks 2023
28. MAIJS 2023
09:30 (Eesti Rahva Muuseum - Turu tän)
09:30:00
27 km
10:00:00
60 km
11:00:00
128 km
UCI Gran Fondo World Series (M)
UCI Gran Fondo World Series (F)
27. MAIJS 2023
09:30 (Rapla, SELVER'i parkla)
09:00:00
Capital Mill 42,2 km
09:00:00
HARVIKER 21,1 km
13:00:00
PAE FARMER 5 km noortejooks
13:00:00
SPORTLAND 5 km
14:30:00
ATLA 10 km
24. MAIJS 2023
16:00 (4. etapp - Botaanikaaed)
16:00:00
5,0 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
21. MAIJS 2023
MARU Järvejooksude 2. etapp
12:00 (Tallinn, Harku järve rand)
11:46:05
1,1 km
12:00:00
6,6 km
MARU Järvejooksud 2023
20. MAIJS 2023
13:00 (Tallinna lauluväljak)
11:00:00
RIMI Tütarlastejooks 3 km
13:00:00
7 km jooks
13:00:00
7 km käimine
17. MAIJS 2023
16:00 (3. etapp - Pirita Velodroom)
16:00:00
3,8 km
16:00:00
Virtuaaljooks/kõnd
16. MAIJS 2023
2. etapp - Pärnu Vallikäär
18:45 (Pärnu)
18:45:15
1500 m
14. MAIJS 2023
09:30 (Tartumaa Tervisespordikeskus)
09:00:00
42,2 km
11:00:00
21,1 km
12:00:00
5 km
13:00:00
10 km